Tandem silindirler

image

Seçiminiz: 0 ürünler

Seri HD CompactLine

1,4 ile 4,5 t arasındaki kullanım ağırlıklarına sahip HD CompactLine serisinin şasiden direksiyonlu kompakt silindirler asfalt yapımı, toprak işleri, bahçe ve peyzaj işlerinde her türlü görevin üstesinden gelir. Kullanımı son derece kolaydır ve dil bilgisi gerektirmez. Ayrıca ince belli silindirler özellikle 3 mafsallı şasi bağlantısı sayesinde, optimum görüş ile mükemmel sürüş ve kullanım özelliklerine sahiptir.

Seri HD+

HD+ serisindeki şasiden direksiyonlu tandem silindirler 40'tan fazla modelle 7 ile 14 t arasındaki alanı kaplar. XXL kabin veya platform oldukça büyük ve konforludur. Bu çalışma alanı operatörlere tambur, su serpintisi ve çevre için mükemmel görüş sağlar. HD+ serisi işletimde ve sıkıştırma özelliklerinde son derece uygun ağırlık dağılımı sağlar. İster düzlük, eğim, viraj isterse döner kavşak: Bu silindirler yüzeylerde hızlı ve mükemmel eşitlik oluşturur.

Seri HD

HD serisinin tandem silindirleri asfalt yapımı için dünya çapındaki profesyonellerdir. Sürücü, ergonomik açıdan optimize edilmiş sürücü platformunda veya geniş kabindeyken her şeyi görebilecek noktadadır: Tambur, su serpintisi ve şantiye çevresi. 3 mafsallı şasi bağlantısı, son derece dar dönüş çapı ve geniş izden sapma özelliği yüksek kaliteli sıkıştırma sağlar.