The Road Tutku

The Road Tutku
The Road Tutku

TUTKU

Wirtgen Group müşterileri, arkadaşları ve hayranlarıyla dünya çapında alt yapı projeleri uygulama tutkusunu yaşayın.

Son derece hızlı ve ekonomik yenileme

Lizbon’un kuzeyindeki bir kara yolunun onarımı sırasında Wirtgen yerinde soğuk geri dönüşüm yöntemi sayesinde yapım süresi planlanan 12 haftadan 4 güne kısaltıldı. Hızlı, ekonomik ve ekolojik – Wirtgen teknolojisi burada yeni ölçütler belirliyor.

Yazıya git
Teksas’ta beton seriminde yüksek yüzey performansı

Saatte 480 m²'lik bir alanda beton işleme için özellikle bir şeye ihtiyaç vardır: Yeni WPS 62i gibi güçlü bir donanım. Wirtgen yan beslemeyi aynı anda iki kamyon besleyebilir.

Yazıya git
Dik virajda en iyi performans

Hollanda, Zandvoort'ta "Dünen-Achterbahn" olarak anılan Formula 1 yarış pisti %32'ye varan yatış açısına sahip iki dik virajla geri döndü. Karmaşık yeniden tasarımı ve yenilemeyi, üç Vögele finişer üstlendi ve mükemmel hassasiyette bir çalışma yaptılar.

Yazıya git
Soçi’deki Formula 1 pistinde Benninghoven kalitesi

Yarış arabaları için en iyi asfalt kalitesi: “Sochi Autodrom”un (Soçi Yarış Pisti) yenilenmesi ve bakımını üstlenen Rus inşaat firması Tekhalyans da yeni ileri teknoloji tesisi TBA 3000’i tercih ediyor. Yüksek karıştırma performansı, daha güvenli çalışma, daha az enerji kullanımı ve geri dönüştürülmüş kaynakların daha tasarruflu kullanımı... Başka bir söze gerek yok. Saatte 320 km hıza varan en üst seviye performans!

Makaleye git