Mobil elek tesisleri

image

MOBISCREEN mobil elek tesisleri neredeyse tüm doğal taş/kayaların elenmesi ve geri dönüşüm için kullanılır. Sınıflandırma ve kaba parça elemeleri, hidrolik tahriklerle iki veya üç katlı eleme modellerinde mevcuttur. MOBISCREEN tesisleri çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Farklı nihai tane ebatları ve çeşitli besleme malzemelerinin elde edilmesi için çok sayıda uygun elek yüzeyi mevcuttur.

Seçiminiz: 0 ürünler

Mobil kaba parçalar için elekler

MOBISCREEN kaba parça elekleri örneğin kırma işleminden önce malzeme sınıflandırması için kullanılır. Bu sırada aralık ızgara yüzeyleri, parmak elekler ve delikli saclar gibi elek yüzeyleri kullanılır. İki katlı elek ünitelerine sahip çeşitli tesisler mevcuttur.

Mobil sınıflandırıcı elek tesisleri

Maden hattındaki sınıflandırma elekleri, günlük taş kırmadaki zor koşullara uygun hale gelecek şekilde tasarlanmıştır. Dizel-elektrik tahrikleriyle daha yüksek performans sağlarlar ve KLEEMANN maden hattının zincirli kırıcılarıyla bağlantı için çok uygundur. Büyük elek yüzeyleri sayesinde küçük nihai tane ebatlarında da yüksek verim garantilenir.

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.