Asfalt karıştırma tesisleri

image

Önemli olan doğru karışım.

Pazar gereksinimlerinize uyacak doğru tesisi sağlayabiliriz: 100 - 400 t/s kapasiteli ister taşınabilir ister sabit olsun, bir şey daima aynıdır: BENNINGHOVEN ekonomik, esnek ve çevreye duyarlı asfalt üretebilmek için en modern çözümlere sahiptir.

BENNINGHOVEN Asfalt karıştırma tesisleri ECO
Asfalt karıştırma tesisleri ECO

ECO asfalt karıştırma tesislerinin asıl avantajı modüler yapıdır. Plug & Work (Tak ve Çalıştır) prensibi sayesinde yüksek teknoloji bileşenleri hızlı ve kolay yenilenebilir. Sabit alanda işletilebilen veya istenirse herhangi bir sorunla karşılaşılmadan ve kaliteden ödün vermeden hızlıca yeri değiştirilebilen bu tesisler, yüksek hareket kabiliyetine ve bunun sonucu olarak da en yüksek düzeyde esneklik özelliğine sahiptir. Bu sayede geçici büyük şantiyeler için önemli bir avantaj sunulur.

ECO
BENNINGHOVEN Asfalt karıştırma tesisleri TBA
Asfalt karıştırma tesisleri TBA

TBA asfalt karıştırma tesisleri kendilerini etkileyici bir uzman olarak tanımlıyor. Modüler yapı, sıcak silonun ve hazır mamul silosunun yüksek depolama kapasitesi ve bileşenlerin sürekli yenilenebilirliği, güçlü tesis performansıyla buluşuyor.

TBA
BENNINGHOVEN Geri dönüşüm tesisleri RPP
Geri dönüşüm tesisleri RPP

Gelecekteki değişimlere ayak uyduran RPP tip asfalt karıştırma tesisleri, sınırsız donanımlarıyla etkiler ve 400 t/s'ye kadar kapasitesiyle BENNINGHOVEN hizmet yelpazesinin öncü ürünü olarak öne çıkar. RPP tesislerinin önemli odaklarından biri de %100'e kadar olan yüksek geri dönüşüm besleme oranıdır. BENNINGHOVEN RPP, enerji verimi, ekonomiklik ve aktif çevre korunmasına dair etkin bir katkı sunar.

RPP

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri, tesis yapılandırmalarına ve ayrıca işlem teknolojisi üzerinde etkisi olan bireysel hakim konum koşullarına da bağlıdır.