Kleemann ürünleri

image
KLEEMANN Mobil çeneli kırıcı
Mobil çeneli kırıcı

MOBICAT serisinin kırma tesisleri neredeyse tüm doğal taş / doğal kayalarda ön ufalama ve geri dönüşümde kullanılır. MOBICAT kırma tesislerinin performansı yalnızca çeneli kırıcı ile belirlenmez – tüm bileşenlerin optimum şekilde birlikte çalışması belirleyici bir rol oynar. Bu sırada maliyet ve çevre bilinci, tesislerin kullanılabilirliği, oluşturulan son ürünün çok yönlülüğü ve kalitesi de odaklanılan noktalardandır.

Ürünlere git
KLEEMANN Mobil konik kırıcı
Mobil konik kırıcı

MOBICONE mobil konik kırıcılar, orta sertlikteki doğal taş / doğal kayalarda, sert ve aşındırıcı doğal taş / doğal kayalarda ve madencilik uygulamalarına yönelik ham madde işlemede kullanılır. Konik kırıcılar 2. ve 3. kırma kademesinde en iyi konik nihai tane ebatlarını sunar. MOBICONE tesisler çeşitli uygulamalar için farklı boyutlarda, modellerde mevcuttur. Konik kırıcılar özellikle ön kırıcılar ve elek tesisleriyle bağlantı için çok uygundur.

Ürünlere git
KLEEMANN Mobil darbeli kırıcı
Mobil darbeli kırıcı

MOBIREX mobil darbeli kırıcılar yumuşak ile orta sertlikte doğal taş / doğal kayalarda ve geri dönüşümde kullanılır. Tesisler olağanüstü performans sağlar – bu sırada odaklanılan tek nokta yalnızca hacmin küçültülmesi değildir. Maliyet ve çevre bilinci, kullanılabilirlik, çok yönlülük ve en önemlisi de oluşturulacak son ürünün kalitesi önemli bir konudur. MOBIREX tesislerle taşlar tane şekli, tane dağılımı ve temizliğin beton ve asfalt katkı maddelerine ilişkin yüksek norm taleplerine uygun olacak şekilde küçültülür.

Ürünlere git
KLEEMANN Mobil elek tesisleri
Mobil elek tesisleri

MOBISCREEN mobil elek tesisleri neredeyse tüm doğal taş/kayaların elenmesi ve geri dönüşüm için kullanılır. Sınıflandırma ve kaba parça elemeleri, hidrolik tahriklerle iki veya üç katlı eleme modellerinde mevcuttur. MOBISCREEN tesisleri çok yönlü kullanım alanına sahiptir. Farklı nihai tane ebatları ve çeşitli besleme malzemelerinin elde edilmesi için çok sayıda uygun elek yüzeyi mevcuttur.

Ürünlere git
KLEEMANN Mobil atık bantları
Mobil atık bantları

Mobil atık yığını bandı MOBIBELT, şantiyelerdeki verimli lojistik süreçleri için tasarlanmıştır. Kırma veya elek tesisinden öngörülen atıklara doğrudan malzeme taşıma ile buldozerle ilave malzeme taşımaya gerek kalmaz. Bu da işletim maliyetini azaltır, işletim güvenliğini ve verimliliğini arttırır.

Ürünlere git

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.