Toprak stabilizatörü ve rehabilitasyon makinesi

image

Hasarlı asfalt kaplamaların geri dönüşümü ve yer stabilizasyonu

Soğuk geri dönüşüm makineleriyle asfalt kaplamalara yerinde işlem yapılır. Bu sırada mevcut kaplama kazıma ve karıştırma rotoru ile öğütülür ve bitümlü bağlantı elemanları, çimento ve suyun hassas ilavesiyle işlenir. Direkt olarak tekrar bağlanan homojen bir yapı maddesi oluşur. Toprak stabilizatörleri kazıma ve karıştırma rotoru ile önden kireç ve çimento gibi serilen bağlantı elemanlarını mevcut olan daha az taşıyıcı özellikli yerlere karışır ve bunu doğrudan yerinde yüksek kaliteli yapı maddesine dönüştürürler.

Traktör ile çekilir tip toprak stabilizatörü

Küçük el müdahaleleriyle traktör ile çekilen stabilizatör bir traktöre bağlanır. Ayarlanabilir kazıma tambur kapağı bağlantı elemanı ve yerler için homojen bir karışım kalitesi sağlar. Kayan yan levhalar, çift taraflı mekanik kayış tahriki ve efektif kazıma ve karıştırma rotoru performans için katkıda bulunur. Traktör ile çekilen stabilizatör yer iyileştirmede bağlanabilir ve sıkıştırılabilir yerler oluşturur, buna karşın yer sabitleştirmede ise taşıma kapasiteli alanlar oluşturur.

WS 250 Traktör ile çekilen stabilizatör
WS 250

Traktör ile çekilen stabilizatör

Maks. çalışma eni 2.500 mm
Çalışma derinliği 500 mm

Toprak stabilizatörü ve soğuk rehabilitasyon makinesi

Geri dönüşüm makineleri bitüm emülsiyonu, su ve köpüklü bitüm ilavesi için değişken mikser odasına ve mikro işlemci kontrollü püskürtme ünitelerine sahiptir. Stabilizasyon işleminde arazide kullanılabilen ve dört çeker makineler ile bağlantı elemanları ilave edilerek taşıyıcı ve işlenebilir yerler elde edilebilir. Soğuk geri dönüşüm işleminde mevcut yol yüzeyi kazınır ve kazınmış malzeme homojen bir şekilde ilave edilen bağlantı elemanlarına karıştırılır. Yeni yapı maddesi karışımı, taşıma katmanları için temel olarak hizmet eder.

WR 200i Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü
WR 200i

Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü

Maks. çalışma eni 2.000 mm
Çalışma derinliği
500 mm
Maksimum güç 320 kW / 435 BG
Çalışma ağırlığı, CE
24.500 kg
WR 240i Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü
WR 240i

Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü

Maks. çalışma eni 2.400 mm
Çalışma derinliği
510 mm
Maksimum güç 455 kW / 619 BG
Çalışma ağırlığı, CE
30.600 kg
WRC 240i Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü
WRC 240i

Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü

Maks. çalışma eni 2.320 mm
Çalışma derinliği
510 mm
Maksimum güç 455 kW / 619 BG
Çalışma ağırlığı, CE
34.300 kg
WR 250i Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü
WR 250i

Soğuk geri dönüşüm makinesi ve toprak stabilizatörü

Maks. çalışma eni 2.400 mm
Çalışma derinliği
560 mm
Maksimum güç 563 kW / 766 BG
Çalışma ağırlığı, CE
32.000 kg

Soğuk geri dönüşüm makinesi

CR yapı serisine ait soğuk geri dönüşüm makineleri yol yüzeylerinin ekonomik bir şekilde geri dönüştürülmesi için kullanılır. Bağlantı elemanları ve su, mikro işlemci kontrollü püskürtme üniteleri üzerinden tam olarak eklenir. Serme tablalı soğuk geri dönüşüm makineleri kesme yöntemiyle çalışır ve hazırlanan yapı maddesini doğrudan tekrar takar. Geri dönüşüm makinesi, günlük verimi yüksek olan büyük yapı tedbirlerinde, hazırlanan yapı maddesini entegre boşaltma konveyörü üzerinden, yüksek ön yoğunlaştırma ile doğrudan tekrar takılan aşağıdaki finişerin malzeme haznesine aktarır. CR yapı serisine ait geri dönüşüm makineleri ayrıca yüksek performanslı freze olarak da kullanılabilir.

W 240 CRi Soğuk geri dönüşüm makinesi
W 240 CRi

Soğuk geri dönüşüm makinesi

Maks. çalışma eni 2.350 mm
Çalışma derinliği
350 mm
Maksimum güç 775 kW / 1.054 BG
Çalışma ağırlığı, CE
48.500 kg
W 380 CRi Soğuk geri dönüşüm makinesi
W 380 CRi

Soğuk geri dönüşüm makinesi

Maks. çalışma eni 3.800 mm
Çalışma derinliği
350 mm
Maksimum güç 775 kW / 1.054 BG
Çalışma ağırlığı, CE
53.000 kg

Mobil soğuk geri dönüşüm-karışım plenti

Mobil soğuk geri dönüşüm karıştırma tesisi kolay bir şekilde taşınabilir ve hızlı bir şekilde doğrudan kullanım yerine yakın olarak kurulabilir. Sağlam iki milli zorunlu mikser yüksek karıştırma performansları hedefler. Reçeteye uygun karıştırma işlemi, çok farklı bağlantı elemanlarının ilave edilmesi için mikro işlemci kontrollü püskürtme üniteleri aracılığıyla elde edilir. Hazırlanan soğuk karışım, geniş dönen boşaltma konveyörü aracılığıyla tepeye veya aralıksız bir şekilde taşıma araçlarına yüklenebilir.

KMA 240i Mobil geri dönüşüm makinesi karıştırma birimi
KMA 240i

Mobil geri dönüşüm makinesi karıştırma birimi

Karıştırma gücü 240 t/s
Tasarım Çift şaftlı zorunlu mikser
Çalışma ağırlığı, CE
31.850 kg

Laboratuvar ekipmanı

Soğuk geri dönüşüm projeleri çok yönlüdür, hatta bir meydan okumadır. Tüm temelleri kapsayabilmede de iyidir. WIRTGEN güvenli ve verimli bir şekilde hedefe ulaşmak için size teknik açıdan sayısız yenilikler sunmaktadır. Eşi bulunmayan wirtgen soğuk geri dönüşüm ve toprak stabilizasyon makineleri yelpazesi, çeşitli ilave ekipmanlar ile tamamlanmaktadır.

Haberler ve iş raporları

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.