WIRTGEN ürünleri

image
WIRTGEN Soğuk kazıma makinaları
Soğuk kazıma makinaları

Soğuk kazıma makineleriyle asfalt ve beton kaplamalar ekonomik şekilde sökülür. Uygulama alanı komple sökmeden kademeli sökmeye ve asfalt ve beton yüzeylerini eşitlemeye kadar uzanmaktadır. WIRTGEN soğuk kazıma makineleri ile 35 cm ile 4,40 m arası çalışma enleri ve 35 cm’ye kadar çalışma derinlikleri bir geçişte işlenebilir. Ayrıca Eco Cutter veya ince kazıma tamburu gibi çok sayıda çeşitli kazıma tamburu, makinelerin yüksek bir uygulama esnekliğini garanti eder.

Ürünlere git
WIRTGEN Toprak stabilizatörü ve rehabilitasyon makinesi
Toprak stabilizatörü ve rehabilitasyon makinesi

Soğuk geri dönüşüm makineleriyle asfalt kaplamalara yerinde işlem yapılır. Bu sırada mevcut kaplama kazıma ve karıştırma rotoru ile öğütülür ve bitümlü bağlantı elemanları, çimento ve suyun hassas ilavesiyle işlenir. Direkt olarak tekrar bağlanan homojen bir yapı maddesi oluşur. Toprak stabilizatörleri kazıma ve karıştırma rotoru ile önden kireç ve çimento gibi serilen bağlantı elemanlarını mevcut olan daha az taşıyıcı özellikli yerlere karışır ve bunu doğrudan yerinde yüksek kaliteli yapı maddesine dönüştürürler.

Ürünlere git
WIRTGEN Bağlantı elemanı sericiler
Bağlantı elemanı sericiler

Toprak stabilizasyonunda ve soğuk rehabilitasyon uygulamaları sırasında, büyük miktarlarda bağlayıcı maddenin istenilen hassasiyette serilmesi yüksek önem taşımaktadır. Streumaster'ın geliştirilmiş olan bağlantı maddesi sericileri, bu işin uzmanıdır. İlave olarak, bizim geniş çaplı ürün yelpazemiz hem farklı performans gereksinimlerini hem de çekici araçların kullanılabilirliğini dikkate alır. Bundan dolayı Streumaster bağlantı elemanı sericileri farklı tip tasarımlar sunmaktadır: ataşman tipi üniteler, römork, taşıyıcı araç üzerine monte edilebilen üniteler, yada kendi yürür serim makineleri.

Ürünlere git
WIRTGEN Kayar kalıplı beton finişerleri
Kayar kalıplı beton finişerleri

Ofset finişerler ile örn. Beton koruma duvarları, bordür profiller, su kanalları veya dar yollar gibi monolitik beton profiller üretilir. Çok sayıda seçenek sayesinde, örn. beton besleme veya kayar kalıpda ofset kayar kalıplı finişerler değişken olarak kullanılabilir. Inset finişerler örn. otoban, otoyollar, pistler veya demiryolları için ekonomik beton kaplamalar hazırlar. Tek katmanlı beton seriminin yanı sıra alt ve üst beton senkron olarak iki katmanlı “ıslak ıslak” bir şekilde takılabilir.

Ürünlere git
WIRTGEN Yüzey maden makineleri ve çapraz uygulama maden makineleri
Yüzey maden makineleri ve çapraz uygulama maden makineleri

Dayanıklı yüzey maden makineleri, açık ocak madenciliğinde birbirinden farklı ham maddelerin kesilerek çıkarılmasında kullanılır. Seçici söküm sayesinde yüksek malzeme kalitesi ve depolama alanının en iyi şekilde kullanımı sağlanır. Çapraz uygulama maden makineleri, özellikle daha büyük alt yapı projelerinde sık değişen görevler için ön görülmüştür. Bundan dolayı makineler kısmen farklı türde donatılmıştır ve boyutlandırılmıştır ve böylece taşınmaları daha kolaydır.

Ürünlere git

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.