Dergiler The Road

Wirtgen Group’un yol yapımı için çevrimiçi dergisi

En popüler konular
W 240 CRi ile yerinde soğuk geri dönüşüm

Colas şirketi, Paris yakınlarındaki bir bağlantı yolunun yenilenmesi sırasında bir Wirtgen Group soğuk geri dönüşüm katarı kullandı. Dünya çapında faaliyet gösteren bir şirket olan Colas, yol yapımını daha ekolojik hale getirmek için her zaman imkanlar arıyor. Tam da bu amaçla 4 km uzunluğundaki bir bölüm soğuk geri dönüşüm yöntemiyle yenilendi.

W 240 CRi iş raporuna git
Düşük sıcaklık – düşük emisyonlar

Schleith ve Züblin şirketleri, Karlsruhe Kriegsstraße'nin altındaki otomobil tünelindeki serim işlerinde emisyonları azaltmak için dizel partikül filtrelerine ve sıcaklığı düşürülmüş asfaltlara ihtiyaç duydu. Vögele Finişerleri ve Hamm tandem silindirleri sadece gereksinimleri karşılamakla kalmadı, aynı zamanda verimli ve yüksek kaliteli bir serim işlemi sağladı.

İş raporuna git
Dayanışma ve yükselme fırsatları

Benninghoven'a katılmak ve burada çalışmak nasıl bir şey? Bir geliştirme mühendisi, bir röportajda, Benninghoven'daki ilham verici kurumsal kültürden ve stajyerler, üniversite öğrencileri ve mesleğe yeni başlayanlar için fırsatlar hakkında bildiriyor.

Röportajı oku
Tutku
Knäble’de Benninghoven‘den RPP 4000 ile maksimum geri dönüşüm

Beyaz mineral bazlı asfalt üretimi prosesi zorlu bir görevdir. Ağırlıklı olarak sökülmüş asfalt ve kazınmış malzeme yeni malzeme karışımına işlenecekse, Benninghoven sıcak gaz jeneratörü teknolojisinden kaçınmanın bir yolu yoktur. Bunu Biberach’taki orta seviyeli bir inşaat şirketi olan Knäble’nin RPP 4000 makinesi de kanıtlıyor.

Kendiniz görün
Bad Wünnenberg dijital çözümlü asfalt serimi

Köprü üzerindeki ve açık arazideki asfalt serimlerinde önemli olan sınırsız süreçlerdir. Malzeme karışımını doğru sıcaklıkta işleyebilmek için WITOS Paving Docu dokümantasyon gereci, RoadScan sıcaklık ölçüm sistemi ve Jobsite Temp uygulaması ile birlikte Aftetal'deki B 480 federal yolun bir bölümünün yapımı sırasında şantiye ekibini destekledi.


Nijerya'daki büyük proje hakkında daha fazla bilgi
Gerçek tutku

Çocuk odasında kendi soğuk geri dönüşüm makinesi mi? Küçük Pepe bu hayalini gerçekleştirdi. Babasıyla birlikte, Lego'dan gerçek ölçekli ve orijinaline sadık bir W 200 Fi modeli yaptı. Bu ikisinin hangi muhteşem özellikleri uyguladığını buradan görebilirsiniz.Yazıya git
Yenilik
At WIRTGEN GROUP
History
WIRTGEN GROUP tarihi Bauma’da

2022 yılı nihayet tekrar Bauma yılı olacak – ve Wirtgen Group da orada olacak. Wirtgen’in Münih’te ilk katıldığı fuara dönüp bakıyoruz ve her şeyin nasıl başladığını anlatıyoruz.

Şimdi Oku Daha fazla TARİH
WIRTGEN GROUP tarihi Bauma’da

2022 yılı nihayet tekrar Bauma yılı olacak – ve Wirtgen Group da orada olacak. Wirtgen’in Münih’te ilk katıldığı fuara dönüp bakıyoruz ve her şeyin nasıl başladığını anlatıyoruz.

Şimdi Oku Daha fazla TARİH
WIRTGEN at Heart