VÖGELE Ürünleri

image

VÖGELE'nin eksiksiz ürün yelpazesi

VÖGELE'nin eksiksiz ürün yelpazesi sektörde eşsiz olarak nitelenmektedir. İster ara sokaklar, otoyollar, havaalanları veya yarış pistleri olsun, ister yeni inşaat veya tadilat olsun, ister kalın veya ince olsun, müşteriler bizim ürün programımızda her yol yapımı işine uygun en doğru makineyi bulurlar. Ürün yelpazemiz, son derece modern serme tablalı yol finişerlerinden özellikle büyük inşaatlara uygun besleyicilere ve 4.0 yol yapımı için dijital çözümlere kadar uzanmaktadır.

VOEGELE Finişerler
Finişerler

Kapsamlı finişer programı iki seriye ayrılmıştır: Premium Line ve Classic Line. Classic Line, özellikle kolay kullanılabilir kullanım konsepti ErgoBasic ile donatılmış olan yol finişerlerini içermektedir. Premium Line serisinde en modern teknolojilere sahip ve gelişmiş makine mühendisliği ile öne çıkan tüm yol finişerlerini bir araya getirdik. Premium Line ürünleri, standart olarak ErgoPlus 3 kumanda sistemi konseptine sahiptir. Her iki ürün serisini de 5 farklı sınıfa ayırmaktayız.

Ürünlere git
VOEGELE Tabla seçenekleri
Tabla seçenekleri

Serme tablaları her yol finişerinin kalbidir. Makine teknolojisi açısından bakıldığında en önemli faktördür. Bu ekipmanlar, istenen asfalt serme sonucuna ulaşmayı garanti eder. JOSEPH VÖGELE AG firmasında kaliteli, güvenilir ve modern serme tablalarının imalatı daha özel bir öneme sahiptir.

Ürünlere git
VOEGELE PowerFeeder
PowerFeeder

Bu sebeple özellikle büyük şantiyelerde bir besleyici, hem yüksek kalite hem de ekonomik çalışmanın sağlanabilmesi açısından önemli bir enstrümandır. PowerFeeder MT 3000-3(i) Standard ve MT 3000-3(i) Offset sayesinde VÖGELE kalite ve ekonomi açısından günümüzdeki yol inşaatlarında standartları belirleyen çok modern bir teknoloji sunmaktadır.

Ürünlere git

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.