Asfalt karıştırma tesisleri

Önemli olan doğru karışım.

Pazar ihtiyaçlarınız için en uygun asfalt plenti çözümü: İster taşınabilir ister sabit veya 100-400 t/s kapasiteli plent olsun, bir şey daima aynı kalır: BENNINGHOVEN ekonomik, esnek ve çevreye duyarlı asfalt üretebilmek için en güncel ve modern çözümleri sunar.

BENNINGHOVEN Asfalt karıştırma tesisleri ECO
Asfalt karıştırma tesisleri ECO

ECO tesislerinin asıl avantajı, dünya genelinde kamyon, gemi veya trenle kolay nakliye imkanı sağlayan, taşımaya uygun olarak optimize edilen konteyner ölçülerine sahip ana komponentleridir.

Ürünlere git
BENNINGHOVEN Asfalt karıştırma tesisleri TBA
Asfalt karıştırma tesisleri TBA

TBA tesisleri etkileyici şekilde her alanda başarılıdırlar. Yüksek esneklik güçlü tesis performansıyla buluşuyor.

Ürünlere git
BENNINGHOVEN Asfalt karıştırma tesisleri BA
Asfalt karıştırma tesisleri BA

BA tip sabit asfalt üretim tesisleri, sınırsız donanımlarıyla dikkat çekmekte ve 400 t/s'e kadar kapasiteleriyle BENNİNGHOVEN ürün yelpazesinin amiral gemisi olarak öne çıkmaktalardır.

Ürünlere git
BENNINGHOVEN Geri dönüşüm plentleri BA-RPP
Geri dönüşüm plentleri BA-RPP

BA-RPP tip sabit geri dönüşüm tesislerinde, BA tesis serisinin maksimum tesis performansı modern geri dönüşüm teknolojisiyle bir bütün haline gelmektedir.

Ürünlere git

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri, tesis yapılandırmalarına ve ayrıca işlem teknolojisi üzerinde etkisi olan bireysel hakim konum koşullarına da bağlıdır.