Części zamienne WIRTGEN GROUP

Jakość i trwałość

Nic nie zastąpi oryginalnych części zamiennych WIRTGEN GROUP: Optymalnie dostosowane do wymagań użytkowników i maszyn charakteryzują się trwałością, niezwykłą jakością i łatwością montażu.

CZĘŚCI ORYGINALNE

Tylko oryginalne części sprostają Państwa wymaganiom

Oryginalne części WIRTGEN GROUP

Nasze wieloletnie doświadczenie z placów budów na całym świecie wpływa na sposób, w jaki konstruujemy nasze oryginalne części zamienne WIRTGEN GROUP. Idealnie dopasowane do wymogów naszych wydajnych maszyn, optymalnie wspierając ich produktywność.

Oryginalne części zamienne WIRTGEN GROUP dają pewność najlepszego obchodzenia się z parkiem maszynowym. Nawet chwilowa awaria maszyny to strata czasu i pieniędzy. Dlatego zaufajcie Państwo oryginalnym częściom, wyprodukowanym przy użyciu najnowszych metod. Najlepsza jakość dla najwyższej niezawodności i trwałości.

Natychmiastowa dostawa

Nasi specjaliści serwisowi chętnie doradzą przy zakupie i zadbają o sprawną oraz szybką realizację zlecenia. Nasze dobrze zapatrzone magazyny części zamiennych i przemyślany system logistyczny pozwalają nam szybko i niezawodnie dostarczać wymagane oryginalne części w każdym miejscu na świecie. Niezawodny serwis części zamiennych WIRTGEN GROUP dociera także do trudno dostępnych placów budowy.

Oryginalne części WIRTGEN GROUP - najwyższa niezawodność, trwałość i szybka dostępność.

Zalety

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ:
  Dla długiej trwałości maszyny
 • OPTYMALNA DOSTĘPNOŚĆ:
  Szybka dostawa dzięki dobrze zaopatrzonym magazynom i nowoczesnej logistyce
 • KOMPETENTNE DORADZTWO:
  Doskonale wykształceni specjaliści serwisowi
 • NAJLEPSZE DORADZTWO:
  Szybka i niezawodna realizacja zleceń
 • NAJLEPSZY WYBÓR:
  Obszerne i dopasowane tematycznie pakiety serwisowe

PARTS AND MORE

Znacznie więcej niż tylko pomoc przy zamawianiu

Oferujemy więcej niż tylko oryginalne części zamienne. Dzięki WIRTGEN GROUP Parts and More korzystacie Państwo z obszernego systemu, który ułatwia codzienną pracę z maszynami WIRTGEN GROUP.

KATALOG PARTS AND MORE

W kwestii zakresu i niezwykłej łatwości w obsłudze to jedyne w swoim rodzaju narzędzie w branży. Dostarcza przegląd najważniejszych oryginalnych części zamiennych WIRTGEN GROUP i jest idealną pomocą z cennymi dodatkowymi informacjami.

PARTS AND MORE ONLINE

Dostępny stale na całym świecie poprzez stronę www.partsandmore.net. Znajduje się tutaj przejrzyste zestawienie oryginalnych części WIRTGEN GROUP. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu internetowego, dzięki któremu znajdą Państwo najlepsze produkty do swoich maszyn. Wystarczy kilka kliknięć, aby dotrzeć do przejrzystego wyboru odpowiednich smarów, filtrów oraz pakietów serwisowych.

Parts and More – niezbędna pomoc do optymalnego i trwałego serwisowania maszyn WIRTGEN GROUP.

www.partsandmore.net

PARTS AND MORE COMPACT

Nasze broszury zawierają podstawowe wiadomości na temat oryginalnych części zamiennych WIRTGEN GROUP. Skupiają się one na zagadnieniach, takich jak odporność na zużycie, wzajemne oddziaływanie uszkodzonych komponentów oraz fachowe przeprowadzanie napraw.

Do działu pobierania

Zalety

 • OBSZERNE:
  Informacje o dostępnych na rynku częściach oraz sposobach ich zamawiania
 • PRAKTYCZNE:
  Łatwe systemowe sposoby zamawiania
 • PRZEJRZYSTE:
  Cenne szczegóły na temat sposobu działania i budowy naszych oryginalnych części
 • WIEDZA:
  Przydatna wiedza o naszych oryginalnych częściach
 • POMOCNE:
  Wskazówki dotyczące konserwowania i pomoc w ocenie stopnia zużycia części
EN PL