Papildoma informacija: WIRTGEN GROUP praktinių patarimų žinynas

WIRTGEN GROUP sukauptos praktinės žinios: tiesiog verta žinoti

Pasinaudokite mūsų informaciniais leidiniais ir sužinokite vertingų detalių apie pagrindines mūsų kompetencijos sritis.

Šaltasis frezavimas

WIRTGEN šaltojo frezavimo žinyne (WIRTGEN cold milling manual) aprašomos pagrindinės technologijos, naudojimo galimybės ir sąlygos (taip pat atsižvelgiama į kylančius ateities iššūkius) ir pateikiama papildoma informacija:

  • Pagrindinė šaltojo frezavimo koncepcija ir WIRTGEN mašinų tipai bei funkcijos
  • Pjovimo, niveliavimo ir mašinų valdymo pagrindinė technologija
  • Šaltojo frezavimo taikymo sritys
  • Frezavimo galios ir kokybės apskaičiavimas
  • Aplinka ir ateities perspektyvos

Grunto apdorojimas

Grunto stabilizavimo priemonės nepakankamai tvirtą pagrindą paverčia patvariu gruntu, kurį galima sutankinti. Naudojant rišančiuosius grunto mišinius, didinamas grunto tvirtumas, labai pagerinamas atsparumas šlyčiai ir itin sumažinamos nusėdimo savybės.

WIRTGEN grunto apdorojimo ir laikančiųjų sluoksnių su hidrauliniais rišikliais žinyne (WIRTGEN Soil Treatment – Base Layers with Hydraulic Binders) aprašomi įvairūs standartai, direktyvos ir dokumentai, taip pat pateikiamos naudingos įžvalgos apie techniką, skirtą tinkamam grunto stabilizavimo priemonių naudojimui statybvietėse.

Šaltasis perdirbimas

Šaltojo perdirbimo žinyne (WIRTGEN Cold Recycling Technology) WIRTGEN pateikia išsamią informaciją apie šį ekonomišką ir aplinkai nekenksmingą atliekų sanavimo metodą.

Žinyne aprašomos šaltojo perdirbimo galimybės ir būdai, esamos gatvės struktūros analizės metodai ir tinkamų rišiklių pasirinkimo procedūra. Be to, autoriai pateikia daug patarimų dėl metodo praktinio įgyvendinimo.

Laboratorija

WIRTGEN laboratorinė įranga, kurią sudaro

  • Laboratorinis putojančio bitumo gamybos įrenginys WLB 10 S
  • Dviejų velenų priverstinio maišymo maišyklė WLM 30
  • Laboratorinis sutankinimo prietaisas WLV 1

įgalina paprastą ir greitą mišinių bei bandinių gamybą, siekiant patikrinti statybinių medžiagų ar jų mišinių tinkamumą numatytiems panaudojimo tikslams. Taip pat leidžia nustatyti optimalų rišančios medžiagos tipą ir kiekį, garantuojantį maksimalų patvarumą ir tinkamumą naudoti.

Tinkamumo patikrinimo esmė yra tai, kad jis atliekamas prieš vykdant statybos darbus. Bandymai, kurie atliekami statybos darbų metu, padeda tik kontroliuoti procesą. WIRTGEN BSM laboratorinė instrukcija supažindina su konkrečiose praktinėse situacijose atliekamais tinkamumo patikrinimo ir proceso kontrolės būdais, perdirbant kelių tiesimo medžiagas su putojančiu bitumu.

Betono montavimas

Šios serijos žinyno 1 dalis pavadinta „Monolitiniai profiliai ir siauros gatvės“ (Curb, barrier, sidewalk and multipurpose applications). Daugiausia dėmesio skiriama mažoms WIRTGEN betono mašinoms su slankiais klojiniais SP 15 / SP 15i, SP 25 / SP 25i ir SP 61 / SP 61i. Itin vertinga informacija: 228 vaizdžiai iliustruotuose puslapiuose ekspertai pateikia praktinių patarimų, susijusių su kasdieniais montavimo darbais. Visi aspektai – nuo įrangos transportavimo į statybvietę iki klojinių ir baigiamojo apdorojimo – išsamiai paaiškinti remiantis praktika.

Antžeminė naudingųjų iškasenų gavyba

WIRTGEN siūlo patikimus ir techniškai ištobulintus antžeminės naudingųjų iškasenų gavybos („Surface Mining“) gaminius, kurių kasimo plotis siekia nuo 2,20 iki 4,20 m, o kasimo gylis – nuo 20 iki 83 cm.

Leidinyje aprašomi WIRTGEN antžeminės naudingųjų iškasenų gavybos technologijos pranašumai ir nagrinėjami visi aspektai nuo kasimo technologijos ir medžiagų gabenimo. Išsamus žinynas papildytas pagalbiniais planavimo patarimais, kaip ekonomiškai naudoti antžeminės gavybos mašinas, ir naudojimo pavyzdžiais apie visas akmens rūšis.

Montavimas

„Joseph VÖGELE AG“ montavimo vadovėlyje (VÖGELE Booklet on Paving) rasite vertingų savarankiškom mokymuisi idealiai tinkančių rekomendacijų, kaip tinkamai sureguliuoti gamybos mašinas ir brauktuvus, atsakymus į visus klausimus apie asfalto klojimą ir daug duomenų apie medžiagas. Šis vadovėlis – naudingas įrankis statybviečių kasdienybėje, padedantis klientui tobulėti, nes jame pateikiami praktiški naudojimo pavyzdžiai, aptariant visus aspektus, pavyzdžiui, brauktuvus ar medžiagų gabenimą.

Tankinimas

HAMM parengė išsamų leidinį, kuriame pateikta pagrindinė informacija, – naują žinyną „Compaction: tankinimas asfalto ir žemės darbuose“ (Compaction – in asphalt construction and earthworks). Jame aprašoma ne tik mašinų technika, bet ir fizikos sąsajos bei grunto mechaninės savybės. Be to, leidinyje informuojama apie sluoksnius, daromus tiesiant gatves ir atliekant žemės darbus, ir pateikiama naudingų patarimų dėl praktiško darbo statybvietėje. Itin vaizdžiai iliustruotas leidinys tinka tiek susidomėjusiems mėgėjams, tiek pažengusiems praktikams.

Paruošimas

Kad skaldymo ir sijojimo įrenginiai veiktų efektyviai, būtina turėti gerų paruošiamosios technikos žinių. KLEEMANN žinyne „Mobilus paruošimas“ (Mobile Processing) aptariami apdirbimo technikos pagrindai. Susidomėjusiam skaitytojui pateikiama išsami naudinga informacija, kurią galima pritaikyti praktiškai: nuo medžiagotyros iki aiškių naudojimo pavyzdžių ir tikslaus paaiškinimo apie skirtingas įrangos rūšis.

Domina naudingi papildomi informaciniai leidiniai?
Susisiekite su mumis jau šiandien.

EN LT