Patikimi sprendimai

Pagrindinė mūsų vertybė – glaudus, pasitikėjimu grįstas bendradarbiavimas su klientais, įsigijusiais WIRTGEN GROUP mašiną. Svarbiausi mūsų techninių paslaugų teikimo ypatumai – išsamios konsultacijos ir aukšta dalykinė kompetencija.

DIRBTUVĖSE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Jūsų mašinų remontas, priežiūra ir techninė priežiūra

Moderniose dirbtuvėse, kurias visame pasaulyje valdo 55 mūsų filialai ir daugiau kaip 150 prekybos atstovų, galime pasiūlyti visą patikimų techninių paslaugų spektrą: gamyklos standartą atitinkančias technines paslaugas teikia jose dirbantys specialistai, kurie nuolat dalyvauja aukščiausio lygio mokymuose.

Mūsų dirbtuvių paslaugų pasiūlą sudaro ne tik remonto darbai, bet ir techninė patikra, priežiūra ir taisymas. Taip pat užtikrinamas tinkamas papildomos įrangos montavimas, remiantis gamintojo specifikacijomis. Nuolatinis atnaujinimas, kokybiški specialūs įrankiai, klaidų diagnostikos programinė įranga ir optimizuoti darbo procesai padeda užtikrinti, kad savo WIRTGEN GROUP mašiną galėtumėte vėl naudoti kuo greičiau.

Siekdami didžiausio našumo ir ilgos eksploatavimo trukmės, susidėvėjusias dalis keičiame tik originaliomis WIRTGEN GROUP detalėmis.

WIRTGEN GROUP techninės paslaugos – skubios aukščiausio lygio paslaugos visame pasaulyje.

Nauda jums

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Aukščiausio lygio šiuolaikiškos paslaugos jūsų vietovėje ir visame pasaulyje
 • SPECIALIZACIJA:
  Kvalifikuoti, nuolat mokomi specialistai
 • KOKYBĖ:
  Techninės paslaugos pagal gamyklos standartą
 • PAPILDOMA ĮRANGA:
  Profesionalus papildomos įrangos paketų montavimas
 • PATIKIMUMAS:
  Originalių detalių naudojimas

Susisiekite su mumis dar šiandien.

STATYBVIETĖSE TEIKIAMOS PASLAUGOS

Atvyksime ten, kur jums mūsų reikia

Išpildysime savo pažadus dėl techninių paslaugų: pagalbą suteiksime greitai ir nesudėtingai bet kuriuo metu jums patogioje vietoje. Net jei problema sudėtinga!

Pasitelkdami gerą įrangą ir reikalingus specialiuosius įrankius, mūsų techninių paslaugų specialistai greitai pataisys jūsų mašiną arba atliks profilaktinę įrangos patikrą, kad ji patikimai veiktų. Mūsų filialai ir prekybos atstovai veikia patogiai pasiekiamose vietose, todėl juos greitai pasieksite ir sulauksite skubios pagalbos, kad ir kada jos prireiktų. Siūlome plačias technines paslaugas ir profesionalias konsultacijas dėl įrangos naudojimo. Be to, prireikus, vietiniams specialistams papildomai savo žiniomis padeda mūsų pagrindinių gamyklų ekspertai.

Nesvarbu, ar naudojate WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN, BENNINGHOVEN ar mūsų sistemos partnerių mašinas, reguliariai mokomi WIRTGEN GROUP technikos specialistai jūsų mašinas išmano mintinai. Taigi jums visada pasiūlysime pačią geriausią pagalbą.

WIRTGEN GROUP statybviečių paslaugos – kliento nurodytoje vietoje teikiamos paslaugos pagal visus pageidavimus.

Paslaugos pas klientą

Mūsų techninių paslaugų teikėjų komanda visada išklausys jūsų klausimus ir pasiūlys greitą problemos sprendimą įvykus gedimui.

Nauda jums

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Greita reakcija technikių paslaugų ekspertams vykstant į vietą
 • GERIAUSIA ĮRANGA:
  Greita diagnostika ir klaidų šalinimas specialiomis priemonėmis
 • PLATI PASLAUGŲ PASIŪLA:
  Kokybiška techninė pagalba ir profesionalios konsultacijos dėl įrangos naudojimo
 • TINKLAS VISAME PASAULYJE:
  Pagalba vietos specialistams teikiama iš pagrindinių gamyklų
 • GERIAUSIAS PASIRENGIMAS:
  Techninių paslaugų teikėjai nuolat mokomi pagrindinėse gamyklose

Susiekite su mumis!

EN LT