WIRTGEN GROUP atsarginės dalys

Kokybė ir ilga eksploatavimo trukmė

Originalios WIRTGEN GROUP atsarginės dalys yra tiesiog nepakeičiamos: jos puikiai atitinka naudotojo ir mašinos poreikius, jų eksploatavimo trukmė ilga, o kokybė nepriekaištinga, be to, jas paprasta sumontuoti.

ORIGINALIOS DALYS

Jūsų reikalavimus atitiks tik originalios dalys

WIRTGEN GROUP originalios dalys

Mūsų originalios WIRTGEN GROUP atsarginės dalys gaminamos remiantis ilgamete praktine patirtimi, sukaupta visame pasaulyje esančiose statybvietėse. Tiksliai atsižvelgiant į mūsų galingų mašinų poreikius, didinamas jų našumas.

Naudodami originalias WIRTGEN GROUP atsargines dalis, galite būti tikri, kad savo mašinų parkui pasirinkote geriausią sprendimą. Net ir dėl nedidelio mašinos gedimo prarandama laiko ir pinigų. Pasikliaukite tuo, kas siūloma naudojant tik originalias dalis, pagamintas pagal moderniausius gamybos principus: aukščiausia kokybė, didžiausias patikimumas ir ilgaamžiškumas.

Skubus pristatymas

Mūsų vietiniai aptarnavimo specialistai jums išsamiai patars perkant ir pasirūpins, kad jūsų užsakymas būtų įvykdytas sklandžiai ir greitai. Turėdami patogiai išdėstytus atsarginių dalių sandėlius ir apgalvotą logistikos sistemą, jūsų pageidaujamą originalią dalį galime skubiai ir patikimai pristatyti į bet kurią pasaulio vietą, net jei muitinės procedūros trunka ilgiau. Patikimos WIRTGEN GROUP atsarginių dalių pristatymo paslaugos jums bus suteiktos net pačiose atokiausiose statybvietėse.

WIRTGEN GROUP originalios dalys – didžiausias patikimumas, ilgaamžiškumas ir greitas pristatymas.

Nauda jums

 • AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ
  Ilga mašinos eksploatavimo trukmė
 • GREITAS PRIEINAMUMAS
  Greitas pristatymas iš talpių sandėlių, pasitelkiant moderniausią logistiką
 • KOMPETENTINGOS KONSULTACIJOS
  Techninių paslaugų specialistai, turintys išsamių dalykinių žinių
 • AUKŠČIAUSIOS KLASĖS APTARNAVIMAS
  Greitas ir patikimas užsakymų vykdymas
 • GERIAUSIA PASIŪLA
  Įvairūs, pagal konkrečią temą pritaikyti techninių paslaugų ir priežiūros paketai

PARTS AND MORE

Daug daugiau nei pagalbinė priemonė

Jums siūlome daugiau nei originalias dalis. „WIRTGEN GROUP Parts and More“ – tai plati sistema, padedanti jums kasdien dirbti su WIRTGEN GROUP mašinomis.

KATALOGAS „PARTS AND MORE“

Pagal apimtį ir itin patogias naudojimo savybes, tai yra unikali priemonė šiame sektoriuje. Šioje sistemoje apžvelgiamos svarbiausios WIRTGEN GROUP originalios dalys, todėl ji yra ideali pagalbinė priemonė, nes užsakymo metu gaunama vertingos papildomos informacijos.

PARTS AND MORE ONLINE

Jį bet kada ir bet kurioje pasaulio vietoje galima rasti svetainėje www.partsandmore.net. Čia aiškiai ir struktūruotai išdėstytos WIRTGEN GROUP originalios ir susidėvinčios dalys. Taip pat pasinaudokite mūsų internetu teikiamomis paslaugomis, kad galėtumėte rasti jūsų mašinai tinkamiausią gaminį. Vos keliais spustelėjimais pasieksite aiškiai pateiktą tinkamų tepalų, filtrų, techninės priežiūros ir filtrų paketų apžvalgą.

„Parts and More“ – neatsiejama pagalbinė priemonė tinkamai ir ilgaamžei jūsų WIRTGEN GROUP mašinos priežiūrai.

www.partsandmore.net

PARTS AND MORE COMPACT

Šiuose leidiniuose pateikiami pagrindiniai duomenys apie WIRTGEN GROUP originalias dalis. Daugiausia dėmesio skiriama svarbiausioms nusidėvėjimo savybėms, pažeistų sudedamųjų dalių tarpusavio sąveikai ir profesionaliai priežiūrai.

Į atsisiuntimo sritį

Nauda jums

 • IŠSAMU:
  Informacija apie ne tik šio prekių ženklo detales ir jų užsakymą
 • PRAKTIŠKA:
  Patogi sisteminė pagalbinė užsakymo priemonė
 • AIŠKU:
  Svarbios detalės apie mūsų originalių dalių veikimo principus ir sandarą
 • INFORMATYVU:
  Naudingos žinios apie mūsų originalias dalis
 • PARANKU:
  Techninės priežiūros patarimai ir pagalbos priemonės, kaip įvertinti nusidėvėjimą
EN LT