WIRTGEN GROUP – spēcīga kompāniju grupa

Mēs esam WIRTGEN GROUP grupā - tā ir starptautiskas darbības uzņēmumu grupa būvniecības iekārtu sektorā, kas aptver tradicionālos produktu zīmolus: WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN and BENNINGHOVEN ar zīmola galveno mītni Vācijā un lokālajām ražotnēm Brazīlijā, Ķīnā un Indijā.

Kā tehnoloģiski vadošais uzņēmums varam saviem klientiem piedāvāt mobilus mašīnu risinājumus ceļu būvei un ceļu rekonstrukcijai, iekārtas minerālu vai pārstrādāto materiālu ieguvei un apstrādei, kā arī asfalta ražošanai.

Fakti un skaitļi

Darbinieku skaits aptuveni 8700
WIRTGEN GROUP kopējais apgrozījums 2018. gadā vairāk nekā 3 miljardu eiro
Tirdzniecības un servisa uzņēmumi 55
pārdošanas aģenti Vairāk kā 150

WIRTGEN GROUP zīmola galvenā mītne Vācijā

Mūsu moderno zīmolu speciālisti atrodas ražotņu galvenās mītnēs Vācijā. Visu zīmolu ražotnēm piemīt īpašas tehniskās zināšanas un pieredze, kas uzkrāta daudzos gadu desmitos. Katrā no četru zīmolu ražotnēm, visa procesa ķēde no mašīnbūves iekārtu montāžas līdz kvalitātes nodrošināšanai ir īpaši pielāgoti katram produktu klāstam.

Lokālas produktu ražotnes Brazīlijā, Ķīnā un Indijā

WIRTGEN GROUP ražotnes Brazīlijā, Indijā un Ķīnā atbilst tiem pašiem augstajiem standartiem attiecībā uz kvalitāti un ražošanas efektivitāti. Šīs WIRTGEN GROUP ražotnes kalpo vietējiem tirgiem Latīņamerikā un Āzijā. Produkti pielāgoti atbilstoši mūsu klientu īpašām valsts prasībām un vietējiem ražotājiem. Mēs piešķiram lielu nozīmi, lai nodrošinātu nepieciešamo produktu lokālam tirgum.

Pārstāvniecību un tirgotāju tīkls visā pasaulē

WIRTGEN GROUP ir pārstāvēta visās pasaules daļās ar pilnībā piederošām tirdzniecības un servisa uzņēmumiem, kā arī dinamiski izvēlētajiem vietējiem partneriem. Plašais pārdošanas un servisa tīkls nodrošina vietējo ekspertu klātbūtni, vienmēr piedāvājot risinājumus, kas koncentrējas uz klientu prasībām. Nodrošināta augsta līmeņa pakalpojumu piedāvājumus gan grupai piederošos meitasuzņēmumos, gan pie WIRTGEN GROUP autorizētiem dīleriem.

LV