Labi izklāstīts mūsu klientiem

Panākums slēpjas arī struktūrā: tāpēc mūsu tehnoloģijas virzītas divos virzienos-ceļu kā arī minerālu tehnoloģijās. Ceļu tehnoloģijas ietver tehnoloģijas jaunizbūvējamiem ceļiem un to uzturēšanai. Minerālu tehnoloģijas ietver ceļu materiālu ieguvi, kā arī minerālu izejvielu un otreizējo materiālu ieguvi.

Ar diviem darbības laukiem, peicirām spēcīgām markām un savstarpēji pakārtotiem produktiem piedāvājam jums risinājumu katrai situācijai.

Ceļu tehnoloģijaas

Nr.1 pasaulē

Vienmēr, kad runa iet par ceļiem, mēs pārliecinam ar inovatīviem risinājumiem, internacionāli atpazīstamu pieredzi un pilnīgu, visaptverošu piedāvāto produktu programmu, atbilstošu visaugstākajām prasībām, vienalga vai runa ir par grunts darbiem, jaunu ceļu izbūvi, vai arī asfalta vai betona ceļu uzturēšanu, sākot ar šauriem velosipēdu celiņiem, līdz pat lidostu skrejceļiem mēs pārliecinām kā tirgus līderis.

Mūsu markas ceļu tehnoloģiju jomā

WIRTGENVÖGELEHAMM

Minerālu tehnoloģijas

Kurss uz panākumiem

Kad runa ir par ceļu pamatu materiālu sagatavošani un minerālu izejvielu ieguvi, mēs pārliecinam ar inovatīvām un uz praksi orientētām tehnoloģijām, kuru pielietojums reizēm var būt visekstremālākais.

Laitās būtu cietu iežu vai ogļu ieguves trīs maiņu ražošana, pielietojot saistītas drupināšanas un sijāšanas iekārtas: augsta precizitāte un zemas izmaksas ir iezīmes, kas runā par WIRTGEN GROUP tehnoloģiju pielietojumu. Uz to jūs varieyt paļauties.

Mūsu markas un minerālu tehnoloģijas

WIRTGENKLEEMANNBENNINGHOVEN

LV