Panākumu atslēga

WIRTGEN GROUP zīmoli ir speciālisti savā jomā, un tiem ir gadu desmitiem ilga darba pieredze. No šīs pieredzes ieguvēji ir klienti visā pasaulē, mēs savas zināšanas labprāt nodosim jums.

MĀCĪBAS

Mūsu teorija ir prakse

Ar mūsu plašo apmācību programmu klāstu mēs darbiniekus izglītojam efektīvai un peļņu nesošai WIRTGEN GROUP mašīnu izmantošanai. Kvalificēta lietošanas apmācība un nepieciešamās zināšanas par apkopēm un remontiem ir pamatnosacījumi ilgstošai un optimālai jūsu mašīnu izmantošanai.

Treniņu un tehnoloģiju centrā (Centres for Training and Technology), jeb CTT, mūsu galvenajās rūpnīcās un filiālēs vai arī uz vietas mūsu eksperti nodod savas zināšanas lietotājiem, būvdarbu vadītājiem, servisa tehniķiem un darbnīcu personālam. Ar mūsu plašo apmācību programmu klāstu, kas ir pielāgots ikdienas būvlaukumu izaicinājumiem, mēs jūsu darbiniekus mazās grupās apmācam moderni aprīkotās ēkās un uz vietas ar praktiskiem elementiem, tādējādi nodrošinot optimālu mācību procesu.

Papildus plašajam apmācību spektram attiecībā uz mašīnām un specializētajām zināšanām, kā arī par rezerves daļām un nolietojuma detaļām jūs varat pie mums individuāli, pēc pieprasījuma, saņemt individuālas apmācības.

WIRTGEN GROUP apmācības – profesionāla izglītība, lai darbinieki sasniegtu labāku kvalifikācijas pakāpi.

Mūsu mācību programma

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums!

Jūsu priekšrocības

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Apmācības uz vietas vai mūsu galvenajās rūpnīcās un filiāles
 • PRODUKTIVITĀTE:
  Mašīnu pieejamības palielināšana
 • EKSPERTU ZINĀŠANAS:
  Mācīties no WIRTGEN GROUP ekspertiem
 • EFEKTIVITĀTE:
  Mašīnu snieguma paaugstināšana, kas tiek panākta ar profesionālu izmantošanu
 • INDIVIDUALITĀTE:
  Īpaši pielāgotas jūsu vajadzībām

LIETOŠANAS KONSULTĀCIJA

Vairāk zināšanu, lielāka rentabilitāte

Mūsu lietošanas konsultācijas atbalsta mašīnu vadītājus darbam būvlaukumos, akmeņlauztuvēs vai asfalta ražošanas procesā, lai tie varētu izmantot visu WIRTGEN GROUP mašīnu potenciālu, varētu izvairīties no nepareizas izmantošanas un galu galā varētu sasniegt optimālo darba rezultātu.

Kvalificēti WIRTGEN GROUP tehniķi un būvdarbu speciālisti jums pirms plānotās izmantošanas un izpildes laikā sniegs profesionālas konsultācijas, vienalga, vai būvlaukumā, vai reciklēšanas laukumā. Tādā veidā mēs atbalstām mūsu klientus, lai tie spētu sasniegt vēl labākus rezultātus. Vienalga, vai aukstā reciklēšana, InLine Pave, oscilācija, reciklēšanas materiālu sagatavošana vai asfalta ražošana – WIRTGEN GROUP lietošanas speciālisti jūs profesionāli konsultēs par inovatīvajām metodēm.

Gūstiet labumu arī no mūsu zināšanām par papildaprīkojumu. Mēs jums paskaidrosim, kā jūs tās varat izmantot, lai būtiski paplašinātu savu mašīnu darbības jomas.

WIRTGEN GROUP lietošanas konsultācija – mūsu zināšanas ir jūsu priekšrocība.

Jūsu priekšrocības

 • PERFEKTS:
  Labāki darba rezultāti pateicoties ideālai mašīnas izmantošanai
 • PROFESIONĀLS:
  Konsultācijas pirms plānotās izmantošanas un uz vietas izpildes laikā
 • DAUDZPUSĪGA IZMANTOŠANA:
  Efektīvāk izmantojiet jūsu mašīnas iespējas
 • SPECIALIZĒTS:
  Mērķtiecīga procesu un metožu izmantošana
 • JAUDĪGAS:
  Izmantojiet mašīnu jaudu pilnā apmērā

WIDOS INFORMĀCIJAS SISTĒMA

Pilnīga dokumentācija vienā sistēmā

WIDOS ir visaptveroša elektroniskā dokumentācija par visām WIRTGEN, VÖGELE, HAMM un KLEEMANN modeļu sērijām vienā sistēmā. Pateicoties regulārajiem WIDOS atjauninājumiem, jums vienmēr būs jaunākā dokumentācija. Digitālā dokumentācija ietver visu rezerves daļu katalogu, lietošanas pamācību, hidraulikas, elektrosistēmu un cauruļvadu shēmas, mašīnas datus, drošības rokasgrāmatu un daudz ko citu.

Iesācēju versija WIDOS Basic bez regulāriem atjauninājumiem tieši jūsu modelim, jūs saņemsiet to bez maksas kopā ar jūsu mašīnu.

Pārskatāmi un viegli saņemsiet visu nepieciešamo informāciju, kas jums nepieciešam ikdienas darbam ar savām mašīnām. Ātri un vienkārši noskaidrojiet nepieciešamās detaļas un pasūtiet tās tikai ar viena taustiņa nospiešanu.

WIDOS – neaizstājams WIRTGEN GROUP instruments darbnīcu personālam, servisa tehniķiem, iepirkumu speciālistiem un tehniskajiem vadītājiem.

Jūsu priekšrocības

 • AKTUĀLS:
  Vienmēr aktuālā versija ar regulāriem atjauninājumiem
 • NODERĪGS:
  Apjomīgas lietošanas, servisa un apkopju pamācības
 • NEVAINOJAMS:
  Precīzas hidraulikas, cauruļvadu un elektrosistēmas shēmas
 • VISAPTVEROŠS:
  Visi būtiskākie mūsu modeļu dati un izmēri
 • ĒRTS:
  Ātra daļu noskaidrošana un vienkārša pasūtīšana ar viena taustiņa nospiešanu
LV