Hea asetus meie klientide jaoks

Edu on samuti struktuuri küsimus: sel põhjusel on WIRTGEN GROUP jaganud oma tehnoloogiad kahte eri valdkonda - Teede ja Mineraalide Tehnoloogiad. Teede tehnoloogiad sisaldavad uute teede ehitamist ja teede remonti. Mineraalide tehnoloogiad hõlmavad kaevandamistehnoloogiaid ja toormaterjali/taaskasutatava materjali töötlemist.

Kahe eri ärisuuna, viie tugeva kaubamärgi ja hoolikalt valitud toodetega, tagab WIRTGEN GROUP lahenduse igaks tööks.

Teede Tehnoloogiad

Ülemaailmne number üks

Minnes teedele, pakume me muljetavaldavaid ja innovatiivseid lahendusi, rahvusvaheliselt tunnustatud protsesse ja küpset, õmblusteta tootevalikut, mis rahuldab ka kõige pretensioonikama nõudluse. On see siis aluste ehitus, uute teede ehitus või teede remont, asfalt- või betoonteed, kitsad rattateed või lennuväljade stardi- ja maandumisrajad - WIRTGEN GROUP pakub oma klientidele muljetavaldavat toote- ja teenuste valikut. Usaldage turuliidrit.

Meie kaubamärgid Teede Tehnoloogiates

WIRTGENVÖGELEHAMM

Mineraaline Tehnoloogiad

Teel edu poole

Tulles kaevandamisese ja mineraalsete toormaterjalide töötlemise juurde, pakub WIRTGEN GROUP muljetavaldavaid ja praktilisi lahendusi, mis on loodud kõige keerulisemate tingimuste jaoks.

Kaevandades kõva kivimit või kivisütt kolme vahetusega või opereerides purustite ja sõeltega karjääris - maksimaalne töökindlus ja madalad ekspluatatsioonikulud on need, mis iseloomustavad WIRTGEN GROUP'i tehnoloogiaid. Faktorid, millele võib toetuda.

Meie Mineraalide Tehnoloogiate kaubamärgid

WIRTGENKLEEMANNBENNINGHOVEN

EN ET