EVO2 kırma sistemlerine tasarım ödülü

Mükemmel tasarım: EVO2 neslinin kırma sistemleri iki ödül kazandı

EVO2 neslinin iki mobil kırma sistemine ABD'den German Design Award ve Good Design Award: Mobil çeneli kırıcı MOBICAT MC 110(i) EVO2 ve mobil konik kırıcı MOBICONE MCO 90(i) EVO2 tasarım uzmanlarını da etkiledi. Ve Kleemann'ın yenilikçi gücünü kanıtladı.

MOBICAT MC 110(i) EVO2 "Gold" ödülü kazanırken, MOBICONE MCO 90(i) EVO2 "Special Mention"ı elde etti

German Design Award, tüm sektörlerde tasarım alanında en saygın uluslararası ödüllerden biridir. Onuncu yıl dönümü vesilesiyle ödül, geleceğe yönelik tasarımlara, yeni dijital teknolojilere ve iklime zarar vermeyen üretime odaklanıyor. Gold ödülü, German Design Award tarafından mükemmel, bütünsel ve yenilikçi bir tasarım başarısı için verilen en yüksek ödüldür.

Kırma sistemleri kusursuz sistem konseptiyle etkiliyor

İster tek ister bağlantılı sistem kombinasyonu olarak kullanılabilen Kleemann EVO2 neslinin iki kırma sistemi yüksek ekonomik, ergonomik ve ekolojik gereksinimlere göre geliştirdi. Teknolojinin tutarlı bir tasarım diliyle birleşimi, uluslararası alanda ünlü iki tasarım ödülü alan, olağanüstü bir sistem konseptine yol açmıştır. Kleemann, bu ödüllerle kırma ve elek sistemlerindeki yüksek yenilikçi gücünü ve uzmanlığını bir kez daha vurguluyor.

Good Design Award:
MOBICAT MC 110(i) EVO2 ve MOBICONE MCO 90(i) EVO2 ABD'de de ödül aldı

Good Design Award da Kleemann'ın mobil çeneli kırıcısını ve mobil konik kırıcısını ödüllendirdi. Bu tasarım yarışmasında 70 yılı aşkın bir sürediryenilikçi üstün performans ödüllendiriliyor. Ödüllü ürünler tasarım ve estetiği yanı sıra, özellikle yenilikçi güç, işlevsellik ve enerji verimliliği açısından da olağanüstü özelliklere sahip olmalıdır. Yeni kırma sistemleri, endüstriyel tasarım kategorisinde güçlü tasarımları ile ABD ödülünü de kazandı.