Güvenilirlik!

Müşteri hizmetleri serisi bölüm 3: Şantiye servisi

Wirtgen Group’ta hızlı ve verimli müşteri desteği doğrudan onların şantiyesinde birinci önceliktir. Wirtgen Group müşterileri, maksimum makine kullanılabilirliği sağlayan kapsamlı bir servis ağına ve yerinde çözümlere güvenebilirler.

Wirtgen Group'un kendisi, yol yapımında hizmet sağlayıcı olarak bir geçmişe sahiptir. Bundan dolayı dünya çapındaki şantiyelerde müşterilerin karşılaştığı zorluklar biliniyor. Buna uygun olarak müşteri hizmetleri Wirtgen Group’ta yüksek bir değere sahiptir. Müşteri makineleri çalışmak zorundadır. Servis organizasyonunun tamamı buna odaklanmıştır. Servis teknisyenleri acil bir durumda hızlı bir şekilde olay yerine ulaşırlar ve makineleri tekrar çalışır duruma getirirler. Wirtgen Group, kendine ait şubeleri ve çok sayıda sözleşmeli bayisi sayesinde sıkı bir servis ağına sahiptir.

Uzman ve hızlı yardım, günlük şantiye çalışmalarında güvenlik sağlar.

Nitelikli servis ekibi

İster Wirtgen, Vögele, Hamm ve Kleeman makineleri isterse Benninghoven tesisleri olsun, Wirtgen Group servis teknisyenleri ana fabrikalarda düzenli olarak eğitilmektedir ve “makinelerini” ezbere tanıyorlar. En yeni teknolojiye sahip özel aletler ve Wirtgen Group’un teşhis araçları ile donatılmış olarak, hataların hızlı bir şekilde teşhis edilmesini ve giderilmesini, makinenin teslim edildiği andan itibaren kullanım ömrü boyunca güvenilir olarak en iyi durumda kalmasını sağlarlar. Dünya çapındaki şubelerde ve bayilerde makine gelişiminin en güncel seviyesini korumak için her Wirtgen Group ana fabrikası kendi eğitim merkezine sahiptir ve sürekli güncel gerekliliklere uyarlanan kapsamlı bir eğitim programı sunmaktadır. Wirtgen Group’un bilgi birikiminden müşteriler de faydalanıyor, çünkü tüm şubeler, müşterilerinin atölye personeli ve makine operatörleri için de eğitim programları sunmaktadır.

Hızlı bir yerinde servis için iyi donatılmış servis araçları – Wirtgen Group servis teknisyenleri, ister önleyici incelemeler yapmak, ister işletim güvenliğini sağlamak isterse makineleri hemen tekrar yola çıkarmak için olsun, bakım çalışmalarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için iyi ekipmana ve özel aletlere güveniyor.

Modern dijital yardımcı araçlar ile desteklenmiş

Sorun çözümünü hızlandırmak için hassas bir teşhis son derece önemlidir. Servis teknisyenleri, Wirtgen Group’un servis teşhis sistemi WIDIAG ile kolayca yazılım güncellemeleri yapabilir ve şantiyedeki makine hatalarını hızlı bir şekilde teşhis edebilirler. Araç, makine ile insan arasında ara yüz olarak çalışır ve doğrudan yerinde bir servis teşhisi sağlar. Wirtgen Group’un koruyucu bakım uzmanları her zaman güncel, kolay erişilebilir bilgi materyaline ihtiyaç duyar.

Wirtgen Group, bu bilgi veri bankasını tabii ki müşterilerin hizmetine de sunuyor. Wirtgen Group’un elektronik dokümantasyon sistemi WIDOS ile atölye personeli, servis teknisyenleri, satın almacılar ve teknik yöneticiler, Wirtgen, Vögele, Hamm ve Kleemann ürünlerinin model serilerindeki tüm önemli verilere erişebilir. Bu araç ile, ör. yapı parçaları hızlı ve kolay bir şekilde tanımlanabilir ve tek tuşla sipariş edilebilir. Düzenli güncellemeler; komple parçalar ve fazlası yedek parça kataloğunu, kullanım kılavuzlarını, elektronik, hidrolik ve hortumlama planlarını, makine verilerini ve emniyet el kitabını kapsar.

Bilgi birikimine güvenebileceğiniz, uygulamalı olarak test edilmiş servis teknisyenleri.

“WITOS, müşterilerin yerel ortakları ile birlikte ideal bir bakım planı oluşturabildikleri muhteşem bir planlama aracıdır.”

Markus Strunk, Wirtgen GmbH Güney, Doğu Avrupa, Büyük Britanya ve Fransa için müşteri hizmetleri müdürü

Yerinde çözümler – Servis teknisyenlerimiz her yerde ve her zaman size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Proaktif bakım

Wirtgen Group, acil bir durumun oluşmaması için sürekli olarak hizmet çözümleri geliştirmeye devam ediyor. Müşteriler, makinelerin ideal işletim durumunda kalabilmesi için önleyici bakımı doğru zamanda devreye alan yerel servis ortakları ile birlikte bir bakım planı oluşturabilirler. Gelişmiş telematik, filo yönetiminde yeni ölçütler getiriyor. Wirtgen Group’un telematik çözümü WITOS FleetView, Wirtgen, Vögele, Hamm und Kleemann makineleri için filo ve servis yönetimini destekliyor. WITOS FleetView, müşterilerin makine parkı hakkında net bir genel bakış sağlar ve bakım ile teşhis proseslerini destekler.

Markus Strunk, Wirtgen GmbH Güney, Doğu Avrupa, Büyük Britanya ve Fransa için müşteri hizmetleri müdürü: “WITOS şu anda hem müşteriler hem de Wirtgen Group servis ekibimiz için ana alettir.” Sistem, makine durumu, yakıt tüketimi ve kullanım gibi tüm önemli fonksiyonları takip eder. Tüm bu bilgiler otomatik bildirimler ve müşteriye özel raporlar üzerinden sağlanır. Bir bakım gerektiğinde 50 saat öncesinden bildirilir. “WITOS, müşterilerin yerel ortakları ile birlikte ideal bir bakım planı oluşturabildikleri muhteşem bir planlama aracıdır.”, diyor Strunk.