Stworzona odpowiednio dla naszych Klientów

Sukces jest również kwestią struktury: nasze technologie dzielimy zatem na dwa obszary działalności - budowę dróg i kopalnictwo. Obszar „Road Technologies” obejmuje technologie budowy i renowacji dróg. „Mineral technologies” to z kolei technologie wydobycia złóż mineralnych oraz obróbki wstępnej surowców mineralnych i materiałów przeznaczonych do recyklingu.

Dzięki dwóm obszarom działalności, pięciu silnym markom i kompatybilnym produktom oferujemy Państwu rozwiązania do wszelkich zastosowań.

Road Technologies

Numer jeden na świecie

Za każdym razem, gdy jest mowa o drogach, innowacyjnymi rozwiązaniami, uznanymi na całym świecie procesami oraz dojrzałym i obszernym programem produktów, przekonujemy, iż potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom - nieważne, czy dotyczą one technologii budowli ziemnych, układania nowej czy renowacji starej warstwy nawierzchni asfaltowych lub betonowych, od wąskiej ścieżki rowerowej po pasy startowe w portach lotniczych na całym świecie - warto zaufać liderowi rynku.

Nasze marki w zakresie Road Technologies

WIRTGENVÖGELEHAMM

Mineral Technologies

Na drodze do sukcesu

Jeśli mowa o wydobyciu złóż oraz o obróbce wstępnej surowców mineralnych, przekonujemy innowacyjnymi i praktycznymi technologiami, które są dostosowane do najbardziej ekstremalnych warunków roboczych.

Przy 3-zmianowej eksploatacji twardych złóż kamiennych lub węgla, dokonywanej przez gąsienicowe kruszarki lub sortownice w kamieniołomach: najwyższa niezawodność i niskie koszty eksploatacji stanowią znaki szczególne, które przemawiają za korzystaniem z technologii WIRTGEN GROUP. Tego mogą być Państwo pewni.

nasze marki w zakresie Mineral Technologies

WIRTGENKLEEMANNBENNINGHOVEN

EN PL