Klucz do sukcesu

Marki produktowe firmy WIRTGEN GROUP są specjalistami w swojej dziedzinie i posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Klienci na całym świecie czerpią korzyści z tej wyjątkowej wiedzy, którą chętnie się Państwem dzielimy.

SZKOLENIA

Nasza teoria jest praktyką

Szeroki wachlarz programów szkoleniowych pozwala nam na nauczyć Państwa pracowników efektywnego i dochodowego wykorzystywania maszyn WIRTGEN GROUP. Wysokiej jakości wykształcenie operatora i konieczna wiedza specjalistyczna dotycząca konserwacji i utrzymywania w sprawnym stanie są podstawowym warunkiem trwałego i optymalnego używania maszyny.

W centrach szkoleniowo-technologicznych CTT (Centres for Training and Technology), w naszych głównych zakładach i oddziałach lub na miejscu u klienta nasi eksperci przekazują swoją specjalistyczną wiedzę operatorom, kierownikom budowy, technikom serwisowym i personelowi serwisowemu. Szeroki zakres programów szkoleniowych, dopasowanych do codziennych wymagań na placach budów pozwala na szkolenie pracowników w małych grupach w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach oraz na miejscu z praktycznymi przykładami dla optymalnego sukcesu szkoleniowego.

Oprócz szerokiego spektrum szkoleń w zakresie maszyny i urządzeń specjalistycznych oraz części zamiennych i zużywających się możecie Państwo u nas zamówić także indywidualne szkolenia dopasowane do Waszych potrzeb.

Szkolenia WIRTGEN GROUP – profesjonalne wykształcenie dla najlepiej wykwalifikowanych pracowników.

Nasz program szkoleniowy

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!

Zalety

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Szkolenie na miejscu lub w naszych zakładach głównych oraz oddziałach
 • PRODUKTYWNOŚĆ:
  Wzrost poziomu dostępności maszyn
 • SPECJALISTYCZNA WIEDZA:
  Uczenie się od ekspertów WIRTGEN GROUP
 • EFEKTYWNOŚĆ:
  Zwiększenie wydajności maszyny przez jej profesjonalne zastosowanie
 • INDYWIDUALNOŚĆ:
  Dopasowane do Państwa wymagań

DORADZTWO

Większa wiedza, większa rentowność

Nasza dział doradztwa wspomaga kierowców maszyn na budowach, w kamieniołomach lub podczas produkcji asfaltu w wykorzystaniu pełnego potencjału maszyn WIRTGEN GROUP, unikaniu błędów zastosowania i osiągnięciu na końcu optymalnego wyniku pracy.

Wykwalifikowani technicy WIRTGEN GROUP i specjaliści budowlani profesjonalnie doradzą przed zaplanowanym wykorzystaniem i podczas pracy - czy to na budowie, czy podczas recyklingu. W ten sposób wspieramy naszych klientów w osiąganiu jeszcze lepszych efektów. Czy to recykling na zimno, InLine Pave, oscylacja, przeróbka materiału recyklingowego lub produkcja asfaltu - specjaliści WIRTGEN GROUP w sposób profesjonalny poinformują o naszych innowacyjnych procesach.

Korzystajcie Państwo także z naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie wyposażenia dodatkowego. Objaśnimy Państwu, jak możecie je używać w celu znacznego rozszerzenia obszaru zastosowania Państwa maszyn.

Doradztwo WIRTGEN GROUP - nasza wiedza, Państwa korzyści.

Zalety

 • IDEALNIE:
  Lepsze wyniki pracy dzięki idealnemu zastosowaniu maszyn
 • PROFESJONALNIE:
  Doradztwo przed zaplanowanym zastosowaniem i w trakcie używania na miejscu
 • SZERSZE ZASTOSOWANIE:
  Efektywne wykorzystanie rozszerzonych możliwości zastosowania Państwa maszyn
 • SPECJLIZACJA:
  Precyzyjne zastosowanie specjalnych procesów i metod
 • WYDAJNOŚĆ:
  Pełne wykorzystanie potencjału maszyny

SYTEM INORMACYJNY WIDOS

Kompletna dokumentacja w jednym systemie

WIDOS to obszerna elektroniczna dokumentacja wszystkich serii produktów WIRTGEN, VÖGELE, HAMM i KLEEMANN w jednym systemie. Regularne aktualizacja zapewniają stale najnowszy stan WIDOS. Cyfrowa dokumentacja zawiera kompletny katalog części zamiennych, instrukcje eksploatacji, schematy hydrauliczne, elektryczne i ułożenia węży, dane maszyn, podręczniki bezpieczeństwa i wiele więcej.

Wersja podstawowa WIDOS Basic bez regularnych aktualizacji jest dostarczana za darmo wraz z maszyną.

W sposób przejrzysty i łatwo dostępny otrzymujecie Państwo wszystkie informacje, które są potrzebne do codziennej pracy z maszynami. Wymagane części można identyfikować szybko i łatwo, a ich zamawianie następuje przez kliknięcie na przycisk.

WIDOS – niezbędne narzędzie WIRTGEN GROUP dla personelu warsztatowego, techników serwisowych, zaopatrzeniowców i kierowników technicznych.

Zalety

 • AKTUALNE:
  Zawsze najnowsze informacje dzięki regularnych aktualizacjom
 • POMOCNE:
  Obszerne instrukcje eksploatacji, serwisowe i konserwacji
 • KOMPLETNE:
  Szczegółowe schematy hydrauliczne, elektryczne i ułożenia węży
 • OBSZERNE:
  Wszystkie ważne dane i wymiary naszych serii
 • WYGODNE:
  Szybkie identyfikowanie elementów i łatwe zamawianie poprzez kliknięcie na przycisk
EN PL