Silna i przekonująca reprezentacja na miejscu

Lokalny partner, solidny pod względem sprzedaży i serwisu wart jest góry złota: oferujemy Ci szeroki zakres świadczeń z wszystkich dziedzin budownictwa drogowego, aby spełnić Twoje wymagania w praktyce. Z pasją i pełnym zaangażowaniem nasz zmotywowany zespół zadba o Twój sukces na budowie.

Wiodące produkty na rynku oraz doskonały serwis o przemyślanych standardach jakościowych dadzą Ci pewność, jakiej potrzebujesz w twardej rzeczywistości konkurencji. Dzięki odnoszącym sukcesy i opartym na tradycjach markom WIRTGEN GROUP będziesz ciągle na drodze do nowych osiągnięć.

Nasza sprzedaż i serwis – kompletne od początku do końca.

Jesteśmy czymś więcej, niż tylko dostawcą maszyn: z chwilą przekazania maszyny rozpoczyna się wieloletnie partnerstwo serwisowe. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących maszyny i jej użytkowania zespół ekspertów naszego serwisu suży Ci zawsze pomocą. Nasi specjaliści ds. serwisu zadbają o krótki czas reakcji i szybkie rozwiązania. Mamy również doskonały kontakt z zakładami macierzystmi WIRTGEN GROUP, aby wspierać Cię silnie pod każdym względem.

Odkryj na naszej stronie internetowej szeroką ofertę innowacyjnych maszyn i technologii i już dziś skontaktuj się z nami!

EN PL