Tandem silindirler

Seçiminiz: 0 ürünler

Seri HD CompactLine

1,4 ile 4,5 t arasındaki kullanım ağırlıklarına sahip HD CompactLine serisinin şasiden direksiyonlu kompakt silindirler asfalt yapımı, toprak işleri, bahçe ve peyzaj işlerinde her türlü görevin üstesinden gelir. Kullanımı son derece kolaydır ve dil bilgisi gerektirmez. Ayrıca ince belli silindirler özellikle 3 mafsallı şasi bağlantısı sayesinde, optimum görüş ile mükemmel sürüş ve kullanım özelliklerine sahiptir.

Seri HD+

HD+ serisindeki şasiden direksiyonlu tandem silindirler 40'tan fazla modelle 7 ile 14 t arasındaki alanı kaplar. XXL kabin veya platform oldukça büyük ve konforludur. Bu çalışma alanı operatörlere tambur, su serpintisi ve çevre için mükemmel görüş sağlar. HD+ serisi işletimde ve sıkıştırma özelliklerinde son derece uygun ağırlık dağılımı sağlar. İster düzlük, eğim, viraj isterse döner kavşak: Bu silindirler yüzeylerde hızlı ve mükemmel eşitlik oluşturur.

Seri HX

Pivot yönlendirmeli HX serisi tandem silindirler Easy Drive ile sezgisel kullanım, yüksek performans verileri, birçok konfor özelliği ve sürdürülebilir çalışma ile ikna eder. Yeni Smart Compact dijital sıkıştırma asistanı da buna katkıda bulunuyor. İki titreşim tamburlu, bir salınım ve bir titreşim tamburlu veya kombine silindirler de dahil olmak üzere tüm makineler emisyon standardı EPA Tier 4 / EU Stage V olarak tüm ülkelerde mevcuttur.

Seri DV+

DV+ serisindeki tamburdan direksiyonlu tandem silindir birinci sınıf ergonomi ve konfor için Easy Drive kullanım konseptini sunar. Operatör, optimum görüş ile tamamen camdan oluşan panoramik kabinden tambur kenarlarını, kenar presleme ve kesme aletini ve şantiyeyi her an görebilir. Kabin zeminindeki ilave izleme penceresiyle tamburları veya tekerlekleri de her zaman görebilir.

Haberler ve iş raporları

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.