Altyapı silindirleri

Seçiminiz: 0 ürünler

Seri H CompactLine

H CompactLine serisindeki son derece kompakt kompaktörler, modern tekerlek motorlarıyla sağlanan tahrik sayesinde %60'a kadar yüksek tırmanma kabiliyeti ve maksimum yerden yükseklik sunar. Son derece kısa dingil mesafesi ile 3 mafsallı şasi bağlantısıyla optimum sürüş ve kullanım özellikleri de sağlanır. Ayrıca H CompactLine serisindeki kompaktörler son derece kısadır. Bu da dar şantiyeler ve ulaşılamayan yollardaki sıkıştırma işlemleri için uygundur.

Seri H

H serisindeki kompaktörler yüksek sıkıştırma kuvvetindeki modern toprak işleri için güçlü profesyonellerdir. 3 mafsallı şasi bağlantısı ile ön ve arkadaki büyük eğim açısının optimum sürüş stabilitesindeki yüksek manevra kabiliyeti sayesinde arazilerde kompaktörlerin kaliteleri artar. Bu sırada sürdürülebilir teknolojiye sahip modern motorlar çok düşük emisyon sağlar.

Haberler ve iş raporları

Tüm bilgiler, resimler ve metinler bağlayıcı değildir ve özel donanımlar içerebilir. Önceden haber verilmeksizin teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Performans verileri kullanım koşullarına bağlıdır.