Klientų patogumui

Sėkmė - struktūros klausimas: dėl šios priežasties "WIRTGEN GROUP" suskirstė savo verslo sektorių į dvi dalis - kelių ir mineralinės technologijos. Kelių technologijos apima naujausias naujų kelių statybos ir kelių rekonstrukcijos technologijas. Mineralines technologijas sudaro mineralinių žaliavų kasyba ir medžiagų perdirbimo technologijos.

Su dviem verslo kryptimis, penkiais prekiniais ženklais ir atidžiai suderintais produktais, WIRTGEN GROUP gali pasiūlyti sprendimą kiekvienam darbui.

Kelių technologijos

Tarptautinis telefono numeris

WIRTGEN GROUP gali pasiūlyti įdomius ir naujausius sprendimus, tarptautiniu mąstu pripažintus prosesus ir brandų prekinį ženklą, didelį produktų pasirinkimą, kuris patenkins ir griežčiausius reikalavimus. Technologijos įvairiems žemės darbams, naujo kelio statybai ar seno atnaujinimui, asfaltuotam ar betonuotam keliui, nuo siauro dviračių tako iki oro uosto pakilimo ir tūpimo takų visame pasaulyje - WIRTGEN GROUP savo klientam siūlo įspudingą produktų pasiūlą ir aptarnavimą.

"WIRTGEN GROUP" įmonės

WIRTGENVÖGELEHAMM

Mineralinės technologijos

Kelyje į sėkmę

Kai pradedama kasti naudingasias iškasenas ir vyksta mineralinių žaliavų perdirbimas, WIRTGEN GROUP siūlo įspūdingus novatoriškus ir praktinius sprendimus, kurie yra suprojektuoti sudėtingiausioms sąlygoms.When it comes to mining mineral deposits and processing mineral raw minerals, the WIRTGEN GROUP has impressive innovative and practical solutions that are designed for the toughest conditions.

Karjero medžiagų gavybos įrenginius siūlo šie prekiniai ženklai

WIRTGENKLEEMANNBENNINGHOVEN

EN LT