WIRTGEN GROUP techninės priežiūros sutartys

Visų paslaugų paketas „Jokių rūpesčių“

Pagal individualias techninės priežiūros sutartis visą jūsų mašinos eksploatavimo laikotarpį siūlome jums techninės priežiūros paslaugas, kuriomis naudodamiesi galėsite lengviau atlikti darbą ir susitelkti į kasdienę veiklą.

SMART SERVICE

Techninių paslaugų sutartys: pritaikytos būtent jums

Teikiant WIRTGEN GROUP paslaugą SmartService užtikrinamas nuolatinis mašinų parko darbas be prastovų. Išnaudokite mūsų paslaugų paketo pranašumus: ekonomiškumą, prastovų sumažėjimą, vertės išlaikymą, patogumą ir saugumą. O geriausias dalykas – jums nereikia niekuo rūpintis. Automatiškai savo iniciatyva suteiksime visas techninės priežiūros paslaugas ir atliksime būtinus administravimo ir organizacinius darbus, taigi neliks užmiršta nė viena techninė patikra.

Kartu su WITOS FleetView papildomai siūlome jums telematika pagrįstą paslaugą, kuria nustatomi nauji standartai prevencijos, reakcijos greičio ir efektyvumo srityse.

WIRTGEN GROUP SmartService – išmaniosios paslaugos.

Nauda jums

 • PATOGUMAS:
  Nuolat paruoštos darbui, idealiai prižiūrėtos mašinos
 • EKONOMIŠKUMAS:
  Didelis darbo našumas dėl sumažėjusių eksploatavimo sąnaudų
 • VERTĖS IŠLAIKYMAS:
  Aukštesnė vėlesnio pardavimo vertė dėl nuolat registruojamų techninės priežiūros darbų
 • SAUGUMAS:
  Atliekant reguliarias patikras užtikrinami aukšti mašinų saugos standartai
 • PATIKIMUMAS:
  Naudojant originalias detales užtikrinama ilga mašinų eksploatavimo trukmė

TELEMATINIS SPRENDIMAS WITOS FLEET VIEW

Saugumas ir pagalbinė planavimo priemonė

WIRTGEN GROUP telematikos sistema WITOS FleetView palengvina jūsų WIRTGEN, VÖGELE ir HAMM mašinų ir paslaugų valdymą. Kadangi taikant šią sistemą parengiami, perduodami, vizualizuojami ir vertinami mašinų bei vietos duomenys, jūsų darbo procesai tampa dar veiksmingesni.

Į WITOS FleetView paslaugų spektrą įeina ir tikslinga kasdien naudojamų mašinų darbinės būklės kontrolė, ir pagalba atliekant techninę priežiūrą bei vykdant diagnostikos procesus. Taip sutrumpinamas reagavimo laikas ir prastovų trukmė, taip pat tiksliau atliekami techninės priežiūros darbai.

Atsisiųsti (PDF)

Be to, per WITOS FMI („Fleetmanagement Interface“) duomenų sąsają, atitinkančią standartizuotą „Server-2-Server“ sąsają, duomenis taip pat galite įkelti į jau turimas sistemas.

Sudarant sutartis dėl kiekvienai mašinai individualiai pritaikytos techninės patikros ir priežiūros ir teikiant paslaugą SmartService labai išplečiamos WITOS FleetView galimybės, pavyzdžiui, užtikrinant kokybišką techninę priežiūrą ir paslaugas, dėl kurių mažėja prastovos laikas, arba tikslingai registruojant taikomas priemones. Taip galima sumažinti jūsų mašinos sąnaudas ir ilgą laiką išlaikyti jos vertę.

„WIRTGEN GROUP Telematics and On-Site Solutions“ paslauga teikiama tik tam tikrose šalyse. Perduoti duomenys priklauso nuo mašinos serijos numerio.

Kilus daugiau klausimų, prašome kreiptis!

WITOS FleetView – sumanus WIRTGEN GROUP telematikos sprendimas.

Nauda jums

 • TRANSPORTO PARKO APŽVALGA:
  Nuo vietos ir laiko nepriklausanti informacija apie darbinę būklę
 • DARBO PALENGVINIMAS:
  Paprasti transporto vadybos ir planavimo procesai išvengiant papildomų transporto sąnaudų
 • SKAIDRUMAS:
  Paprastesnė techninė priežiūra, grindžiama išsamia mašinų eksploatavimo ir naudojimo sąlygų analize
 • GREITIS:
  Greitas reagavimas įvykus gedimams
 • EFEKTYVUMAS:
  Trumpesnės prastovos, nes nustatomi priimtiniausi techninių paslaugų terminai
EN LT