Raktas į sėkmę

WIRTGEN GROUP prekių ženklai – tai specializuoti atitinkamos srities gaminiai, kuriems būdinga dešimtmečius trunkanti naudojimo patirtis. Ši patirtis džiugina mūsų klientus visame pasaulyje, ir mes mielai ja dalijamės.

MOKYMAS

Mūsų teorija – tai praktika

Jūsų darbuotojus parengsime pagal vieną iš plačiai pritaikomų mokymo programų, kad jūsų WIRTGEN GROUP mašinos būtų naudojamos efektyviai ir našiai. Juk darbuotojo kvalifikacija ir dalykinės techninės priežiūros ir remonto žinios – tai būtinosios sąlygos, kad mašinos veiktų ilgai ir optimaliai.

Mokymo ir technologijų centruose (angl. „Centres for Training and Technology“, CTT), mūsų gamyklose ir filialuose arba tiesiai pas klientus mūsų ekspertai savo dalykines žinias perduoda darbuotojams, statybos vadovams, technikos specialistams ir dirbtuvių darbuotojams. Jūsų darbuotojus parengsime mažose grupėse moderniose patalpose arba jūsų pageidaujamoje vietoje pagal vieną iš plačiai pritaikomų mokymo programų, atitinkančių kasdienius statybvietėje patiriamus iššūkius ir sudarytų iš praktiškų modulių, kuriais užtikrinami puikūs mokymo rezultatai.

Be plataus paslaugų spektro, kurį sudaro mokymai apie mašinas, dalykines žinias, atsargines ir susidėvinčias dalis, pas mus galite lankyti ir individualius, tiksliai jūsų poreikiams pritaikytus mokymus.

WIRTGEN GROUP mokymai – profesionalus išsilavinimas aukščiausios kvalifikacijos darbuotojams.

Mūsų mokymo programa

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mus!

Nauda jums

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Mokymai pas klientus arba mūsų pagrindinėse gamyklose bei filialuose
 • PRODUKTYVUMAS:
  Didesnės mašinų išnaudojimo galimybės
 • DALYKINĖS ŽINIOS:
  Mokomasi iš WIRTGEN GROUP ekspertų
 • EFEKTYVUMAS:
  Naudojant profesionaliai didėja mašinų našumas
 • INDIVIDUALUMAS:
  Pritaikyta specialiai jūsų poreikiams

PRAKTINĖS KONSULTACIJOS

Daugiau pažangiosios patirties – didesnis pelningumas

Mūsų praktinės konsultacijos padeda mašinų vairuotojams, dirbantiems statybvietėse, karjeruose arba asfalto gamybos srityje, išnaudoti visas WIRTGEN GROUP mašinų galimybes, išvengti eksploatacijos klaidų ir galiausiai pasiekti geriausią darbo rezultatą.

Kvalifikuoti WIRTGEN GROUP ekspertai ir statybos specialistai jums profesionaliai patars dar prieš planuojamą darbą ir darbo metu, nesvarbu, ar bus dirbama statybvietėje, ar atliekų tvarkymo aikštelėje. Taip padedame savo klientams pasiekti dar geresnių rezultatų. WIRTGEN GROUP praktinio naudojimo specialistai profesionaliai patars apie mūsų naujoviškus metodus: šaltąjį antrinį perdirbimą, „InLine Pave“, vibrovolus, perdirbamų medžiagų paruošimą ar asfalto gamybą.

Taip pat pasinaudokite mūsų žiniomis apie papildomą įrangą. Paaiškinsime jums, kaip galite ją panaudoti, kad gerokai išplėstumėte savo mašinos naudojimo sritis.

WIRTGEN GROUP praktinio naudojimo konsultacijos – mūsų žinios yra Jūsų pranašumas.

Nauda jums

 • TOBULA:
  Geresni darbo rezultatai mašinas naudojant idealiai
 • PROFESIONALU:
  Konsultacijos dar prieš planuojamą darbą ir darbo vietoje
 • PLAČIOS GALIMYBĖS:
  Efektyvus plačių jūsų mašinos galimybių išnaudojimas
 • SPECIALIZUOTA:
  Ypatingi procesai ir metodai naudojami tikslingai
 • GALINGA:
  Išnaudojamas visas mašinos našumas

INFORMACINĖ SISTEMA „WIDOS“

Visi dokumentai vienoje sistemoje

WIDOS – tai viena išsami elektroninė visų WIRTGEN, VÖGELE, HAMM ir KLEEMANN serijų dokumentų sistema. WIDOS nuolat atnaujinama, todėl nuolat turėsite naujausią versiją. Skaitmeninę dokumentų sistemą sudaro visas atsarginių dalių katalogas, naudojimo instrukcija, hidraulinės sistemos, elektros ir žarnų sujungimo schemos, mašinos duomenys, saugos žinynas ir dar daugiau.

Pradinę versiją „WIDOS Basic“ be nuolatinio atnaujinimo, atitinkančią jūsų mašinos seriją, gausite nemokamai iškart su mašina.

Jums bus aiškiai ir patogiai pateikta visa informacija, kurios prireiks kasdien dirbant mašinomis. Greitai ir nesudėtingai galite nustatyti ir vos vienu klavišo spustelėjimu užsisakyti reikalingas detales.

WIDOS – nepakeičiamas WIRTGEN GROUP įrankis dirbtuvių darbuotojams, technikos specialistams, pirkimo vadybininkams ir technikos vadovams.

Nauda jums

 • AKTUALU:
  Visada pateikiami naujausi duomenys, nes jie nuolat atnaujinami
 • PARANKU:
  Išsamios naudojimo, remonto ir techninės priežiūros instrukcijos
 • TIKSLU:
  Išsamios hidraulinės sistemos, elektros ir žarnų sujungimo schemos
 • IŠSAMU:
  Visi svarbiausi mūsų gaminių serijų duomenys ir matmenys
 • PATOGU:
  Dalys greitai identifikuojamos ir nustatomos vos vienu klavišo spustelėjimu
EN LT