Visada greta. Patikimas ir užtikrinantis kokybę partneris

Mūsų pardavimo ir serviso tarnybos užtikrina, kad Jums bus suteiktos visos paslaugos nuo A iki Z

Mes esame daugiau nei tik technikos tiekėjas – ilgalaikis bendradarbiavimas prasideda jau perduodant techniką. Į visus klausimus dėl mašinos ir jos veikimo Jums visada atsakys mūsų serviso tarnybos specialistai. Specialistai reaguoja greitai ir siūlo tik patikimus sprendimus. Mes nuolat palaikome ryšį su pagrindinėmis „WIRTGEN GROUP“ gamyklomis, užtikrindami pagalbą Jums visais klausimais.

Patikimas vietinis partneris, teikiantis kokybiškas pardavimo ir serviso paslaugas, yra tiesiog neįkainojamas. Tai žinodami, mes siūlome Jums visus kelių statybos poreikius atitinkančias paslaugas. Profesionalių mūsų specialistų komanda nuoširdžiai ir iš visų jėgų stengiasi, kad Jūsų atliekami darbai statybų aikštelėje vyktų sklandžiai ir sėkmingai.

Mes galime suteikti Jums tai, ko labiausiai reikia aršioje konkurencinėje kovoje: geriausius įrenginius, kokie tik siūlomi rinkoje, ir puikiai organizuotas serviso paslaugas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus. Tai leis Jums tapti patikimu vykdytoju, partneriu Jūsų klientams ir suteiks neabejotiną konkurencinį pranašumą. Sėkmingai veikiančios ir senas tradicijas turinčios įmonės, priklausančios „WIRTGEN GROUP“, garantuos sėkmingą Jūsų veiklą.

Mūsų interneto svetainėje susipažinkite su siūlomomis šiuolaikinėmis mašinomis bei technologijomis ir šiandien pat susisiekite su mumis!

EN LT