WIRTGEN GROUP – pajėgių įmonių junginys

Mes - WIRTGEN GROUP kompanijos, tarptautiniu mastu dirbančio statybos mašinų pramonės bendrovių susivienijimo, kuriam priklauso rinkoje puikiai žinomos WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ir BENNINGHOVEN firmos, turinčios savo motinines įmones Vokietijoje, taip pat vietinius gamybinius padalinius Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje, narys.

Būdami technologijų lyderiu, mes siūlome savo klientams mašinas kelių tiesimui ir kelių sanavimui, įrenginius naudotų ir perdirbamų medžiagų gavybai ir paruošimui bei asfalto gamybai.

Faktai ir skaičiai

Darbuotojų skaičius apie 8,700
WIRTGEN GROUP" apyvarta per 2018 metus daugiau nei 3 milijardai eurų
Pardavimų ir aptarnavimo paslaugas teikiančių įmonių skaičius 55
Įgalioti platintojai daugiau nei 150

Centrinė "WIRTGEN GROUP" būstinė yra Vokietijoje

Mūsų pagrindinės mašinų gamybos būstinės yra Vokietijoje. Visi gamintojai savo produktams pritaiko specifines technologines žinias, įgytas per daugelį dešimtmečių. Kiekvienoje iš keturių prekės ženklo atstovo būstinėje vyksta grandinė procesų nuo mašinų inžinerijos iki surinkimo ir kokybės užtikrinimo - specialiai pritaikytos konkrečiam produktų asortimentui.

Vietinės gamyklos Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje

WIRTGEN GROUPs užsienio gamyklos Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje atitinka tuos pačius aukštus kokybės ir gamybos efektyvumo standartus. Iš čia "WIRTGEN GROUP" aptarnauja vietos rinką Lotynų Amerikoje ir Azijoje. Produktai pritaikyti pagal mūsų klientų specifinius nacionalinius reikalavimus yra gaminami vietoje. Mes teikiame didelę svarbą siekiant užtikrinti vietinę gamybą artimą rinkai.

Dukterinių įmonių ir prekybos atstovų pasaulinis tinklas

"WIRTGEN GROUP" yra atstovaujama visame pasaulyje per jai priklausančias pardavimų ir serviso paslaugų įmones arba vietinių partnerių. Platus prekybos ir paslaugų tinklas stebina vietinių ekspertų gausa, visada siūlo sprendimus orientuotus į klientų poreikius. Aukšto lygio aptarnavimas yra užtikrintas tiek grupės dukterių įmonių, tiek atsidavusių "WIRTGEN GROUP" partnerių.

EN LT