Wirtgen Group stends izstādē “Bauma 2019” piesaista rekordlielu apmeklētāju skaitu

Kopumā 120 eksponāti, tai skaitā 18 pasaules pirmizrādes un 25 inovācijas, kā arī seši interaktīvo tehnoloģiju demonstrējumi: Wirtgen grupas stends izstādē "Bauma" bija piepildīts ar Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann, Benninghoven un John Deere vadošajām tehnikas un pielietojuma tehnoloģijām.

Pirmā apvienotā izstāde ar John Deere

Minhenes tirdzniecības izstāde skaidri parādīja, ka Wirtgen grupas un John Deere papildu produktu klāsts ir ideāli piemērots. Apmeklētājus ne tikai pārsteidza daudzie iespējamie pielietojumi, kas izrietēja no produktu sinerģijas, bet arī divu uzņēmumu vienotā klātbūtne, kas uzsvēra to kopīgo saikni un nodomu turpināt augt kopā.

622GP autogreideris, ko John Deere ievieš Eiropas tirgū kopā ar 672GP izraisīja lielu interesi. Wirtgen grupas pārdošanas un servisa tīkls Vācijā un Francijā nodarbojas ar šo produktu pārdošanu - tas ir lielisks piemērs tam, kā klienti jau var gūt labumu no augstākās kvalitātes produktiem un pakalpojumiem no viena avota, kas lieliski atbilst „SmartSynergies and Innovations” (viedās sinerģijas un inovācijas) šā gada grupas tēmai izstādē.

SmartSynergies saistīts ar to, ka specializētie produktu zīmoli Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann un Benninghoven piedāvā nepārspējamus risinājumus katram pielietojumam ceļu būvniecībā, kas lieliski papildina cits citu, un to vēl vairāk pastiprina sinerģija, kas radusies no Wirtgen grupas apvienošanas ar John Deere.

Pasaules pirmizrādes un inovācijas, kur vien paskaties

Ar 18 pasaules pirmizrādēm un 25 inovācijām grupa uzsvēra arī savu kā inovāciju virzītāja un tehnoloģiju līdera pozīciju ceļu būvniecības nozarē. Papildus sešām tehnoloģiju demonstrācijām apmeklētāji bija ieinteresēti jaunajās iekārtās. Tā rezultātā, steidzoties apskatīt jaunos produktus, piemēram, viedo Wirtgen W 210 Fi aukstās frēzēšanas iekārtu ar Mill Assist, iespaidīgo Vögele SUPER 3000-3 (i) lielo asfalta klājēju ar 18 m segumu, jauno Hamm HP statiskās slodzes veltņu sēriju, izturīgo Kleemann MOBICAT MC 120 Z PRO žokļu drupinātāju prasīgiem kalnrūpniecības darbiem, videi draudzīgo Benninghoven TBA asfalta jaukšanas iekārtu ar karstās gāzes ģeneratoru un, protams, visu John Deere celtniecības aprīkojuma klāstu visā pasākuma laikā.

LV