Uzticami risinājumi

Pēc WIRTGEN GROUP mašīnas iegādes cieša un uzticības pilna sadarbība ar mūsu klientiem mums ir pašsaprotama. Turklāt rūpīgā konsultācija un augstā kompetence ir būtiskas mūsu servisa aktivitāšu pazīmes.

SERVISS DARBNĪCĀ

Jūsu mašīnu remonts, kopšana un tehniskā apkope

Modernajās darbnīcās 55 mūsu filiāles visā pasaulē un vairāk kā 150 izplatītāji spēj nodrošināt visu darbnīcas pakalpojumu klāstu: Mūsu regulāri un pirmklasīgi apmācītais personāls uz vietas parūpēsies par rūpnīcas līmeņa darbnīcas pakalpojumiem.

Mašīnu pārbaudes, apkopes un kapitālā remonta veikšana tāpat kā remonti pieder pie mūsu darbnīcu pakalpojumu klāsta. Tiek arī nodrošināta pareizi veikta papildaprīkojuma iebūve atbilstoši ražotāja specifikācijām. Nepatraukta modernizācija, augstvērtīgi specializētie darbarīki, diagnostikas programmatūra kļūdu analīzei, kā arī uzlaboti darba procesi nodrošina, ka jūsu WIRTGEN GROUP mašīnas pēc īsa laika posma atkal ir izmantojamas.

Optimālam sniegumam un ilgam lietošanas mūžam mēs nolietojuma detaļas aizstājam tikai un vienīgi ar WIRTGEN GROUP oriģinālajām rezerves daļām.

WIRTGEN GROUP darbnīcu pakalpojumi visā pasaulē – pirmklasīgi un ātri.

Jūsu priekšrocības

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Modernākās darbnīcas visā pasaulē jūsu vajadzībām uz vietas
 • SPECIALIZĀCIJA:
  Kvalificēts, regulāri apmācīts personāls
 • KVALITĀTE:
  Darbnīcu serviss, kas atbilst rūpnīcas līmenim
 • PAPILDU APRĪKOJUMS:
  Papildu aprīkojuma pareiza iebūve
 • UZTICAMĪBA:
  Oriģinālo rezerves daļu izmantošana

Vienojieties ar mums jau šodien par tikšanās laiku.

SERVISS BŪVLAUKUMĀ

Mēs esam tur, kur esam jums vajadzīgi

Mēs izpildām savus servisa solījumus – ar ātru un vienkāršu palīdzību uz vietas jebkurā laikā. Arī pie sarežģītām problēmām!

Ar labu aprīkojumu un nepieciešamajiem specializētajiem darbarīkiem mūsu servisa tehniķi jūsu mašīnu nekavējoties padarīs atkal lietojamu, vai arī veiks preventīvas iekārtas pārbaudes, lai nodrošinātu uzticamu darbību. Mūsu filiāļu un izplatītāju izdevīgais izvietojums visā pasaulē nodrošina nelielus attālumus līdz mums un ātru palīdzību, kad vien jums tā ir nepieciešama. Mēs jums nodrošinām visaptverošu tehnisko atbalstu un profesionālu izmantošanas konsultāciju. Speciālistiem uz vietas nepieciešamības gadījumā atbalstu ar savām zināšanām sniedz eksperti no galvenajām fabrikām.

Vienalga, vai WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN, BENNINGHOVEN, vai mūsu sistēmas partneru mašīnas – regulāri apmācītie WIRTGEN GROUP servisa mehāniķi pilnībā pārzina mašīnas. Tā mēs jums jebkurā laikā nodrošinām labāko iespējamo atbalstu.

WIRTGEN GROUP būvlaukumu serviss – serviss uz vietas, kas neatstāj neizpildītu nevienu vēlmi.

Serviss uz vietas

Mūsu servisa komanda vienmēr ir gatava uzklausīt jūsu jautājumus, kā arī nepieciešamības gadījumā sniegs ātru risinājumu jūsu problēmai.

Jūsu priekšrocības

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  Īss reakcijas laiks, ko nodrošina servisa eksperti uz vietas
 • TEICAMS APRĪKOJUMS:
  Ātra diagnostika un kļūdu novēršana ar specializētajiem darbarīkiem
 • VISAPTVEROŠS SERVISS:
  Kompetents tehniskais atbalsts un profesionāla konsultācija par lietošanu
 • TĪKLS VISĀ PASAULĒ:
  Galvenās rūpnīcas sniegts atbalsts komandai uz vietas
 • TEICAMA SAGATAVOTĪBA:
  Galvenajās rūpnīcas regulāri apmācīti servisa darbinieki

Sazinieties ar mums!

LV