WIRTGEN GROUP rezerves daļas

Kvalitātei un ilgam lietošanas mūžam

Nekas nespēj aizstāt oriģinālās WIRTGEN GROUP rezerves daļas: Optimāli pielāgotas lietotāju un mašīnu vajadzībām, tās izceļas ar ilgu lietošanas mūžu, izcilu kvalitāti un vienkāršu iebūvi.

ORIĢINĀLĀS DETAĻAS

Tikai oriģināls atbildīs jūsu prasībām

WIRTGEN GROUP oriģinālās detaļas

Mūsu daudzgadīgā praktiskā pieredze, kuru esam guvuši būvlaukumos visā pasaulē, tiek iekļauta mūsu oriģinālo WIRTGEN GROUP rezerves daļu attīstības procesā. Precīzi pielāgotas mūsu jaudīgo mašīnu vajadzībām, tās sniedz optimālo atbalstu mašīnu darbībai.

Ar oriģinālajām WIRTGEN GROUP rezerves daļām varat būt droši, ka savam mašīnu parkam nodrošinat tikai to labāko. Pat īsa mašīnas dīkstāve rada laika un naudas zaudējumus. Tāpēc uzticieties tikai tam, ko jums spēj sniegt oriģinālas detaļas, kas tiek ražotas ar modernākajiem ražošanas paņēmieniem: Labākā kvalitāte – augstākajai uzticamībai un ilgam lietošanas mūžam.

Piegāde nekavējoties

Mūsu servisa speciālisti uz vietas sniegs jums visaptverošas konsultācijas un parūpēsies, lai jūsu pasūtījuma apstrāde notiktu bez sarežģījumiem. Mūsu sistematizētās rezerves daļu noliktavas visā pasaulē un pārdomātā loģistikas sistēma mums ļauj jūsu pasūtītās oriģinālas rezerves daļas nekavējoties un uzticami piegādāt jebkurā vietā pasaulē. Jūs uzticamo WIRTGEN GROUP rezerves daļu servisu varat sasniegt arī no attālākajiem būvlaukumiem.

WIRTGEN GROUP oriģinālās detaļas – augstākā uzticamība, ilgs lietošanas mūžs un ātra pieejamība.

Jūsu priekšrocības

 • AUGSTĀKĀ KVALITĀTE:
  Ilgam mašīnas lietošanas mūžam
 • OPTIMĀLA PIEEJAMĪBA:
  Ātra piegāde, kas tiek panākta ar lieliem noliktavas krājumiem un modernu loģistiku
 • KOMPETENTA KONSULTĀCIJA:
  Servisa speciālisti ar plašām zināšanām
 • IZCILA APKALPOŠANA:
  Ātra un uzticama pasūtījumu izpilde
 • IZCILI SAŠĶIROTAS:
  Apjomīgas, tematiski salāgotas servisa un uzturēšanas paketes

PARTS AND MORE

Daudz vairāk nekā palīgs, veicot pasūtījumus

Mēs jums sniedzam vairāk nekā tikai oriģinālās detaļas. Ar WIRTGEN GROUP Parts and More jūs gūsiet labumu no visaptverošas sistēmas, kas jūs atbalstīs ikdienas darbā ar WIRTGEN GROUP mašīnām.

PARTS AND MORE KATALOGS

Ar savu apjomu un izcilo izmantošanas ērtumu tas ir unikāls rīks visā nozarē. Tas jums sniedz pārskatu par svarīgākajām oriģinālajām WIRTGEN GROUP detaļām un ir labākais iespējamais palīgs ar papildu informāciju, kad veicat pasūtījumus.

PARTS AND MORE ONLINE

Tas visā pasaulē jebkurā laikā pieejams interneta mājaslapā www.partsandmore.net. Šeit jūs WIRTGEN GROUP oriģinālās un nolietojuma detaļas atradīsiet skaidri strukturētā veidā. Izmantojiet arī mūsu tiešsaistes servisu, lai atrastu optimālo produktu jūsu mašīnai. Ar dažiem soļiem jūs nonākat pie piemēroto smērvielu, filtru, apkopju un filtru pakešu pārskatāmi sagatavotās izvēlnes.

Parts and More – neaizstājams palīgs jūsu WIRTGEN GROUP mašīnu optimālai un ilgtermiņa uzturēšanai.

www.partsandmore.net

PARTS AND MORE COMPACT

Šīs brošūras nodrošinās pamatzināšanas par WIRTGEN GROUP oriģinālajām detaļām. Galvenā uzmanība tiek pievērsta svarīgākajām nolietošanās īpašībām, bojāto komponenšu savstarpējai mijiedarbībai, kā arī pareizai uzturēšanai.

Uz lejupielādes sadaļu

Jūsu priekšrocības

 • VISAPTVEROŠS:
  Informācija par dažādu zīmolu detaļām un pasūtīšanu
 • PRAKTISKS:
  Lietotājam draudzīgs pasūtījumu veikšanas atbalsts sistēmā
 • UZSKATĀMS:
  Vērtīga informācija par mūsu oriģinālo detaļu darbības veidu un uzbūvi
 • INFORMATĪVS:
  Noderīgas zināšanas par mūsu oriģinālajām detaļām
 • NODERĪGS:
  Ieteikumi par apkopēm un palīdzība nolietojuma pakāpes novērtēšanā
LV