WIRTGEN GROUP servisa vienošanās

Pilna servisa pakete

Mēs ar īpaši jums pielāgotajām servisa konsultācijām visā jūsu mašīnas lietošanas mūža garumā piedāvājam visaptverošus servisa pakalpojumus, kas jūs atslogos ikdienas darbā un ļaus jums koncentrēties uz ikdienas darba procesiem.

SMART SERVICE

Servisa vienošanās: individuāli jums

Nodrošiniet ar WIRTGEN GROUP SmartService nepārtrauktu perfekti uzturēta mašīnu parka pieejamību. Izmantojiet tādas mūsu pakalpojumu paketes priekšrocības kā ekonomiskums, dīkstāvju biežuma samazināšana, vērtības saglabāšana, komforts un drošība. Un labākais: Jums ne par ko nebūs jāiztraucas. Visi servisa pakalpojumi, ieskaitot nepieciešamos administratīvos un organizatoriskos pasākumus, norit automātiski un bez īpaša uzaicinājuma, lai netiktu izlaistas pat mazākās pārbaudes.

Apvienojumā ar WITOS FleetView mēs piedāvājam arī telemātikā balstītu programmatūru, kas attiecībā uz profilaksi, reakcijas laiku un efektivitāti nosaka jaunus standartus.

WIRTGEN GROUP SmartService – jo serviss ir gudrs.

Download (PDF)

Jūsu priekšrocības

 • KOMFORTS:
  Tehniskā kārtībā esošā tehnikas parka pastāvīga pieejamība
 • EKONOMISKUMS:
  Augsta rentabilitāte, samazinot lietošanas izmaksas
 • VĒRTĪBAS SAGLABĀŠANA:
  Augstāka tālākpārdošanas vērtība, pateicoties dokumentētiem apkopes intervāliem
 • DROŠĪBA:
  Regulāras pārbaudes – augstāki mašīnas drošības standarti
 • UZTICAMĪBA:
  Oriģinālo rezerves daļu izmantošana ilgam mašīnas lietošanas mūžam

TELEMĀTIKAS RISINĀJUMS WITOS FLEET VIEW

Drošība un plānošanas palīgs

WIRTGEN GROUP telemātikas sistēma WITOS FleetView optimizē jūsu WIRTGEN, VÖGELE un HAMM mašīnu parka un servisa menedžmentu. Pateicoties sistēmas atbalstītai mašīnu un atrašanās vietas datu apstrādei, pārsūtīšanai, vizualizēšanai un izvērtēšanai, jūsu darba procesi kļūst vēl efektīvāki.

WITOS FleetView pakalpojumu klāsts sniedzas no mērķtiecīgas mašīnas darbības stāvokļa kontroles ikdienas darbā līdz pat apkopju un diagnostikas procesu atbalstīšanai. Reakcijas un dīkstāves laiki tiek tādējādi samazināti un apkopes darbi – optimizēti.

Papildus tam WITOS FMI (parka menedžmenta interfeiss) datu interfeiss, izmantojot standartizēto starpserveru interfeisu, nodrošina iespēju veikt datu importēšanu jau esošās sistēmās.

Mašīnas specifikai pielāgotas SmartService pārbaužu un apkopju vienošanās optimāli papildina WITOS FleetView sistēmas iespējas, piemēram, ar kvalificētām apkopēm, servisa dīkstāvju laika samazinājumu, kā arī precīzu dokumentāciju par veiktajiem pasākumiem. Tādā veidā ir iespējama jūsu mašīna izmaksu optimizācija un ilgtermiņa vērtības saglabāšana.

WIRTGEN GROUP Telematics and On-Site Solutions sistēmas ir pieejamas tikai atsevišķās valstīs. Nosūtītie dati ir atkarīgi no mašīnas sērijas numura.

Par citiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums!

WITOS FleetView, inteliģentais WIRTGEN GROUP telemātikas risinājums.

Jūsu priekšrocības

 • PARKA UZRAUDZĪBA:
  No vietas un laika neatkarīga informācija par darbības stāvokli
 • ATSLOGOŠANA:
  Vienkāršs dispozīcijas un plānošanas process bez liekas transportēšanas
 • CAURSPĪDĪGUMS:
  Vienkāršota uzturēšana ar detalizētu mašīnas darbības un lietošanas analīzi
 • ĀTRUMS:
  Īss reakcijas laiks traucējumu gadījumā
 • EFEKTIVITĀTE:
  Dīkstāvēs laika samazināšana ar optimālu servisa termiņu izpildi
LV