Uzziņai: WIRTGEN GROUP padomdevēji praksei

Apkopotas WIRTGEN GROUP praktiskās zināšanas: Vienkārši zināšanas vērts

Izmantojiet mūsu uzziņu literatūru un uzziniet svarīgu informāciju par mūsu galvenajām kompetencēm.

Aukstā frēzēšana

WIRTGEN aukstās frēzēšanas rokasgrāmatā (WIRTGEN cold milling manual) tiek paskaidrotas galvenās tehnoloģijas, izmantošanas iespējas, kā arī lietošanas apstākļi, arī attiecībā uz augošajām nākotnes prasībām, un tiek papildināta fona informācija:

  • Aukstās frēzēšanas pamatprincips, kā arī WIRTGEN mašīnu tipi un jaudas
  • Galvenās frēzēšanas tehnoloģijas, nivelēšana un mašīnu vadība
  • Aukstās frēzēšanas izmantošanas jomas
  • Frēžu jaudas un frēzēšanas kvalitātes aprēķināšana
  • Apkārtējā vide un nākotnes perspektīvas

Grunts apstrāde

Grunts stabilizatori pārvērš nepietiekamas nestspējas pamatni par iebūvei piemērotu un sablietētu grunti. Grunts saistvielu maisījumi sasniedz ilgtermiņa nestspējas uzlabojumu, ievērojami uzlabotu bīdes pretestību un būtiski samazinātu nosēšanos.

WIRTGEN rokasgrāmata par grunts un nesošo kārtu apstrādi ar saistvielām (WIRTGEN Soil Treatment – Base Layers with Hydraulic Binders) apraksta dažādos standartus, vadlīnijas, atgādnes un sniedz ieskatu izmantošanas veidā, lai nodrošinātu optimālu grunts stabilizatoru izmantošanu būvlaukumos.

Aukstā reciklēšana

Ar aukstās reciklēšanas rokasgrāmatu (Cold Recycling Technology) WIRTGEN nodrošina visaptverošu kopsavilkumu par ekonomiskām un videi draudzīgām sanācijas metodēm.

Grāmatā ir aprakstītas aukstās reciklēšanas iespējas un varianti, esošo ielas segumu analīzes metodes, kā arī pieeja, izvēloties piemērotas saistvielas. Autori arī sniedz vairākas norādes par īstenošanu praksē.

Labaratorija

WIRTGEN labaratorijas iekārta sastāv no

  • WBL 10 S putu bitumena labaratorijas iekārtas,
  • WLM 30 divasu lāpstu mikseris, un
  • WLV-1 vibrācijas āmura sablīvēšanas iekārtas

ļauj ātri un ērti izgatavot maisījumus un analizējamos paraugus, lai pārbaudītu to atbilstību paredzētajam lietojumam. Turklāt šī ierīce ļauj salīdzināt dažādus bitumena veidus, kā arī noteikt optimālo bitumena daudzumu, lai sasniegtu maksimālu izturību un piemērotību konkrētajam mērķim.

Būtiski ir tas, ka piemērotības pārbaudi var veikt pirms projekta uzsākšanas. Testi, kas veikti projekta laikā kalpo par procesu uzraudzību. WIRTGEN BSM Labaratorijas rokasgrāmata māca par pareizu, reālos projektos veikto pieeju un piemērotību testēšanai, un procesu kontroles kārtību ceļu būves materiālu pārstrādē ar putu bitumenu.

Betona būvniecība

Rokasgrāmatas nosaukums ir “Monolītiski profili un šauri ceļi” (Curb, barrier, sidewalk and multipurpose applications). Uzsvars tiek likts uz mazajiem WIRTGEN slīdformu ieklājējiem SP 15 / SP 15i, SP 25 / SP 25i un SP 61 / SP 61i. Īpaši noderīgi: Eksperti 228 uzskatāmi ilustrētajās lapaspusēs sniedz praktiskus padomus iebūves veikšanai ikdienā. Visi prakses aspekti, sākot no būvlaukumu loģistikas, klātnēm, līdz pat pēcapstrādei, tiek detalizēti izskaidroti.

Virsmas frēzēšana

WIRTGEN nodrošina pārbaudītu un tehniski pilnvērtīgu karjeru tehnoloģiju klāstu darbam karjeros ar frēzēšanas platumu no 2,20 m līdz 4,20 m, kā arī frēzēšanas dziļumu no 20 cm līdz 83 cm.

Kompendijs apraksta WIRTGEN karjeru tehnoloģiju priekšrocības un izklāsta visus aspektus, sākot no frēzēšanas tehnoloģijas un līdz pat materiālu transportēšanai. Rokasgrāmatu noslēdz plānošanas palīgs ekonomiskai karjeru tehnikas izmantošanai, kā arī starptautiski izmantošanas piemēri visiem iežu veidiem.

Iebūve

Joseph VÖGELE AG iebūves rokasgrāmatā (VÖGELE Booklet on Paving) atradīsiet vērtīgus ieteikumus par optimālajiem ieklājēja un ieklāšanas plātnes iestatījumiem, atbildes uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar asfalta būvniecību, un daudz informācijas par materiālu zinātni; tie ir ideāli piemēroti arī pašizglītošanās vajadzībām. Ar izmantošanās piemēriem, kas balstīti praksē, iesaistot visus elementus kā ieklāšanas plātnes vai materiāla konveijerus, iebūves rokasgrāmata ir noderīgs rīks būvlaukumu ikdienā, kas palīdzēs klientam atrisināt problēmas.

Sablīvējums

Ar rokasgrāmatu “Sablīvēšana – sablīvēšana asfalta izbūvei un gruntsdarbiem” (Compaction – in asphalt construction and earthworks) HAMM ir radījis visaptverošu pamatprincipu apkopojumu. Tāpat kā mašīnu mehānika tiek aprakstītas arī fizikas un grunts mehānikas kopsakarības. Papildus tam grāmatas sniedz informāciju par ceļu būves un gruntsdarbu kārtām, kā arī dod noderīgus padomus par praktisko darbu būvlaukumos. Ļoti uzskatāmi ilustrētā grāmata ir piemērota ieinteresētam nespeciālistam, kā arī pieredzējušam lietotājam.

Sagatavošana

Efektīvai mobilo drupināšanas un sijāšanas mašīnu lietošanai ir vajadzīgas labas zināšanas par sagatavošanas paņēmieniem. KLEEMANN rokasgrāmata “Mobilā sagatavošana” (Mobile Processing) sniedz pamatzināšanas par procesu tehnoloģijām. Sākot ar materiālu zinātni, uzskatāmiem izmantošanas piemēriem un līdz pat precīzai dažādu iekārtu tipu izskaidrošanai ieinteresētam lasītājam tiek nodrošināta pārskatāma palīdzība ikdienas darbā.

Jums ir interese par noderīgu uzziņu literatūru?
Sazinieties ar mums jau šodien.

LV