WIRTGEN GROUP – konkurentsivõimeline ja tugev kontsern

Oleme ettevõte rahvusvaheliselt tegutseva ehitusmasinate tootmise ettevõtete ühenduses WIRTGEN GROUP, kellele kuuluvad traditsioonilised kaubamärgid WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ja BENNINGHOVEN oma põhitehastega Saksamaal ning kohalike tootmisüksustega Brasiilias, Hiinas ja Indias.

Tehnoloogialiidrina pakume me oma klientidele masinaid teedeehituseks ja teekatte remondiks, seadmeid mineraalmaterjalide kaevandamiseks ja töötlemiseks või materjalide taaskasutamiseks, samuti asfaldi tootmiseks.

Faktid ja näitajad

Töötajate arv Umbes 8700
WIRTGEN GROUP'i konsolideeritud käive 2018 aastal üle 3 miljardi euro
Müügi- ja teenindusettevõtted 55
Autoriseeritud edasimüüjad üle 150

WIRTGEN GROUP

Meie modernset peakorterit asuvad kõik Saksamaal. Kõik tehased omavad spetsiifilist oskusteavet, mis on kogutud paljude aastakümnete vältel. Igas tehases on kogu tootmisahel alates masinate arendusest kuni montaaži ja kvaliteedi tagamiseni kohandatud täpselt konkreetse tooteprogrammi järgi.

Kohalikud tootmised Brasiilias, Hiinas ja Indias

WIRTGEN GROUP'i välismaised tootmised Brasiilias, Hiinas ja Indias vastavad kõik sama kõrgetele standarditele, mis puudutavad kvaliteeti ja efektiivsust. Siit teenindab WIRTGEN GROUP kohalikke turgusid Ladina Ameerikas ja Aasias. Tooted, mis on tehtud meie klientide rahvus-spetsiifiliste vajadustele vastavalt, tehakse kohapeal. Oleme asetanud suure tähtsuse turulähedasele tootmisele ja kohalikule arendusele.

Ülemaailmne esinduste ja edasimüüjate võrgustik

WIRTGEN GROUP on üle kogu maailma esindatud enda müügi- ja teenindusvõrgustikuga või valitud diileritega kohapealt. Ulatuslik müügi- ja teenindusvõrgustik avaldab muljet kohalike ekspertide olemasoluga, kes pakuvad alati kohaliku turu eripärast sõltuvaid ja kliendile fokusseeritud lahendusi. Kõrge teenindustase on tagatud nii kontserni enda esinduste kui ka pühendunud ja autoriseeritud WIRTGEN GROUP'i diilerite poolt.

EN ET