Tugev ja usaldusväärne kohalik esindus

Usaldusväärne kohalik partner müügi ja teeninduse alal on väga tähtis iga kliendi jaoks. Pakume Teile laia teenuste valikut nii kõikides teedeehitusvaldkondades kui ka kivimite kaevandamisel ja töötlemisel. Meie pühendunud ja teadmistega meeskond tagab Teie edu igaks päevaks.

Turuliidrite tooted ja väga hea teenindus koos proovitud ja testitud kvaliteedistandarditega annavad Teile kindluse, mida vajate keerulises konkurentsikeskkonnas. WIRTGEN GROUP'i tunnustatud kaubamärgid hoiavad Teid turvaliselt teel edule.

Meie müük ja teenidus moodustavad katkematu keti algusest lõpuni

Me oleme rohkem kui lihtsalt masina tarnija: masina tarne on pikaajalise partnerluse algus. Meie hooldespetsialistid aitavad Teid alati küsimustes, mis puudutavad masinat ja selle käsitlemist. Kiired reageerimisajad ja lahendused on kogenud hooldespetsialistide poolt garanteeritud. Lisaks oleme me tihedas kontaktis WIRTGEN GROUP'i peakorteritega, et kindlustada Teile igakülgne toetus mis tahes probleemi korral.

Sirvige meie kodulehte ja avastage suur valik innovatiivseid masinaid ja tehnoloogiaid ning võtke meiega ühendust juba täna!

EN ET