WIRTGEN GROUPi varuosad

Kvaliteedi ja pikema kasutusea nimel

WIRTGEN GROUPi originaalvaruosasid ei saa millegi muuga asendada: need vastavad optimaalselt kasutaja ja seadme nõudmistele,g pikendavad kasutusiga ja silmapaistvat kvaliteeti ning hõlbustavad paigaldust.

ORIGINAALVARUOSAD

Ainult originaal vastab teie nõudmistele

WIRTGEN GROUPi originaalvaruosad

Meie pikaajaline töökogemus, mis on saadud üle kogu maailma asuvatelt ehitusplatsidelt, on integreeritud meie WIRTGEN GROUPi originaalvaruosadesse. Meie suure jõudlusega seadmete nõudlusele kohandatuna toetavad need optimaalselt seadmete jõudlust.

WIRTGEN GROUPi originaalvaruosadega saate olla kindlad, et teete oma masinapargi heaks parima võimaliku. Juba lühiajaline seadme seisak läheb teile maksma aega ja raha. Usaldage meid selles, mida ainult originaalvaruosad suudavad teile nüüdisaegses tootmisprotsessis pakkuda: parim kvaliteet parima usaldusväärsuse ja pikaajalise kasutusea nimel.

Kiire tarnimine

Meie kohapealsed hooldusspetsialistid annavad teile põhjalikku nõu ostu ajal ning hoolitsevad tööülesande ladusa ja kiire täitmise eest. Meie ülemaailmne hästi sorteeritud varuosade ladu ja läbimõeldud logistikasüsteem võimaldavad meil teie soovitud originaalvaruosa ka pikema impordiaja jooksul kohe ja usaldusväärselt tarnida igasse maailma paika. WIRTGEN GROUPi usaldusväärne varuosateenindus toob need kätte ka kaugematele ehitusplatsidele.

WIRTGEN GROUPi originaalvaruosad – suurem usaldusväärsus, pikem kasutusiga ja kiire kättesaadavus.

Teie eelised

 • PARIM KVALITEET:
  seadme pikema kasutusea nimel
 • OPTIMAALNE KÄTTESAADAVUS:
  kiire tarne tänu suurele laomahule ja kaasaegsele logistikale
 • PÄDEVAD NÕUANDED:
  põhjalike erialaste teadmistega hooldusspetsialistid
 • ESMAKLASSILINE TUGI:
  kiire ja usaldusväärne ülesande täitmine
 • HÄSTI SORTEERITUD:
  mitmekülgsed ja temaatiliselt määratletud teenindus- ja hoolduspaketid

PARTS AND MORE

Rohkem kui ainult tellimisabiline

Me pakume teile rohkem kui ainult originaalvaruosi. WIRTGEN GROUPi Parts and More’i abil lõikate kasu laiahaardelisest süsteemist, mis toetab teid WIRTGEN GROUPi seadmete igapäevatöös.

PARTS AND MORE’i KATALOOG

Suure ulatusega ja silmapaistva kasutajasõbralikkusega omanäoline töövahend omas valdkonnas. See annab teile ülevaate olulisematest WIRTGEN GROUPi originaalvaruosadest ja on ideaalne tellimisabiline koos väärtusliku lisateabega.

PARTS AND MORE ONLINE’is

See on veebilehe www.partsandmore.net kaudu üle kogu maailma igal ajal kättesaadav. Siit leiate WIRTGEN GROUPi originaal- ja kuluosad selgelt struktureeritud kujul. Kasutage siin ka meie online-teenindust, et leida oma seadmele optimaalne toode. Väheste liigutustega leiate ülevaatliku ettevalmistatud valiku sobivaid määrdeaineid, filtreid, hooldus- ja filtrikomplekte.

Parts and More – vajalik abivahend teie WIRTGEN GROUPi seadme optimaalseks ja pikaajaliseks kasutamiseks.

www.partsandmore.net

PARTS AND MORE COMPACT

Brošüürides kirjeldatakse WIRTGEN GROUPi originaalvaruosade põhilisi eriomadusi. Keskmes on kõigepealt olulisimad kulumisomadused, kahjustatud osade vahetamise mõju, aga ka pädev hooldus.

Allalaadimise juurde

Teie eelised

 • KOKKUVÕTLIK:
  mudeliteülene osade ja tellimisteave
 • PRAKTILINE:
  süsteemiga kaasas kasutajasõbralik tellimisabi
 • ÜLEVAATLIK:
  väärtuslikud üksikasjad originaalvaruosade toimimise ja ehituse kohta
 • INFORMATIIVNE:
  vajalikud teadmised meie originaalvaruosade kohta
 • KASULIK:
  hooldusnõuanded ja kulumise vältimist käsitlev tugi
ET EN