WIRTGEN GROUPi teenuslepingud

Täielik muretu pakett

Me pakume oma kliendipõhiste teenuslepingutega kogu teie seadme kasutusea jooksul mitmekülgseid teenuseid, mis teid teie töös abistavad ja võimaldavad teil keskenduda igapäevasele äritegevusele.

SMART SERVICE

Teenuslepingud: teie jaoks kohandatud

Tagage WIRTGEN GROUPi SmartService’i abil täiuslikult hooldatud seadmepargi pidev kasutamine. Kasutage meie teenuspaketi eeliseid, nagu kulutõhusus, rikete vähendamine, väärtuse säilitamine, mugavus ja turvalisus. Ja veel parem – te ei pea millegi pärast muret tundma. Kõik teenused, kaasa arvatud vajalikud juhtimis- ja organisatoorsed tööd, ilmuvad automaatselt ja tellimata meie lehele, nii et ükski ülevaatus ei ununeks.

Kombinatsioonis WITOS FleetView’ga pakume teile lisaks telemaatikatoega teenust, mis annab ennetusele, reaktsioonikiirusele ja tõhususele uued mõõtmed.

WIRTGEN GROUP SmartService – nutikas teenus.

Allalaadimine (PDF)

Teie eelised

 • MUGAVUS:
  laitmatult hooldatud masinapargi pidev kättesaadavus
 • KULUTÕHUSUS:
  suur kasumlikkus tänu töökulude vähenemisele
 • VÄÄRTUSE HOIDMINE:
  suur jääkväärtus tänu regulaarselt dokumenteeritud hooldusintervallidele
 • TURVALISUS:
  regulaarsed kontrollid seadmete rangete ohutusstandardite täitmiseks
 • USALDUSVÄÄRSUS:
  originaalosade kasutamine seadmete kasutusea pikendamiseks

WITOS FLEET VIEW TELEMAATIKALAHENDUS

Ohutus ja planeerimisabiline

WIRTGEN GROUPi telemaatikasüsteem WITOS FleetView optimeerib teie WIRTGENi, VÖGELE ja HAMMi seadmete pargi ja hoolduse haldamist. Tänu süsteemikaitsega masinate ja positsioneerimisandmete ettevalmistusele, edastamisele, visualiseerimisele ja hindamisele muutub teie töökäik veelgi efektiivsemaks.

WITOS FleetView’ teenuste portfoolio ulatub alates seadmete kasutamisseisukorra suunatud kontrollist igapäevases kasutamises kuni hoolduse ja diagnostika toetamiseni. Reageerimisajad ja seisakud vähenevad ja hooldustöid optimeeritakse.

Seetõttu pakub andmeliides WITOS FMI (Fleetmanagement Interface) standardiseeritud Server-2-Server liidese abil lisaks võimalust importida andmeid juba olemasolevasse süsteemi.

Seadmespetsiifilised kindlaks määratud SmartService’i kontrolli- ja hoolduslepingud täiendavad lisaks optimaalselt WITOS FleetView’ võimalusi – näiteks kvalifitseeritud hoolduse, teeninduse abil, et vähendada seisakuid, või kasutatavate abinõude spetsiifilise dokumentatsiooni näol. Sel moel on võimalik optimeerida kulusid ja säilitada teie seadmete pikaajaline jääkväärtus.

WIRTGEN GROUPi telemaatika ja kohapealsed lahendused on saadaval ainult valitud riikides. Edastatavad andmed sõltuvad seadmete seerianumbritest.

Lisaküsimuste korral võtke meiega palun ühendust!

WITOS FleetView – WIRTGEN GROUPi nutikas telemaatikalahendus.

Teie eelised

 • PARGI ÜLEVAADE:
  koha- ja ajapõhine teave tööoleku kohta
 • VÄHEM KOHUSTUSI:
  lihtsad paigutus- ja planeerimisprotsessid ilma tarbetu transpordita
 • LÄBIPAISTVUS:
  lihtsustatud hooldus tänu seadmete üksikasjalikule töö- ja hoolduskäitumise analüüsimisele
 • KIIRE:
  kiire reageerimisaeg tõrgete korral
 • TÕHUS:
  seisakute vähendamine tänu optimaalsele teenusetähtaegade määramisele
ET EN