Edu võti

WIRTGEN GROUPi tootemargid on oma valdkonnas tuntud ja nende puhul on juba aastakümnetepikkune kasutuskogemus. Sellest kogemusest saavad kasu meie kliendid üle kogu maailma ja me anname oma teadmised meelsasti edasi.

KOOLITUS

Meie teooria on praktika

Oma laiaulatusliku koolitusprogrammiga koolitame kaastöötajaid, et saaksite oma WIRTGEN GROUPi seadmeid tõhusalt ja säästvalt kasutada, sest kasutajate kvalifitseeritud väljaõpe ning kohustuslikud erialased teadmised hooldusest ja remonditöödest on seadme pikaajalise ja optimaalse kasutamise eeldusteks.

Koolitus- ja tehnoloogiakeskustes (lühidalt CCT), meie põhitehastes ja haruettevõtetes või vahetult kohapeal annavad meie eksperdid edasi erialaseid teadmisi kasutajale, inseneridele, hooldustehnikutele ja töökoja personalile. Mitmekesistatud koolitusprogrammide abil, mis on mõeldud igapäevaste probleemidega toime tulemiseks ehitusplatsil, koolitame oma kaastöötajaid väikestes gruppides ja ajakohase sisustusega tingimustes ning kohapeal töölähedaste seadmetega, et oleks võimalik saavutada optimaalne õpiedukus.

Seadmete ja erialaste koolituste ulatuslike teenuste, aga ka varu- ja kuluosade koolituste kõrval võime pakkuda ka individuaalseid, teie nõudmistele vastavaid koolitusi.

WIRTGEN GROUPi koolitused – professionaalne väljaõpe parima koolitusega kaastöötajatele.

Meie koolitusprogramm

Lisateabe saamiseks võtke palun meiega ühendust!

Teie eelised

 • CLOSE TO OUR CUSTOMERS:
  kohapeal või meie põhitehastes ja haruettevõtetes toimuvad koolitused
 • PRODUKTIIVSUS:
  seadmete kasutamise suurem efektiivsus
 • ERIALASED TEADMISED:
  õppige WIRTGEN GROUPi ekspertidelt
 • EFEKTIIVSUS:
  seadmete jõudluse parandamine tänu professionaalsele kasutamisele
 • INDIVIDUAALSUS:
  spetsiaalselt teie nõudmiste järgi

KASUTUSNÕUANDED

Rohkem oskusteavet, suurem kasumlikkus

Meie kasutusnõuandla toetab seadmete kasutajaid ehitusplatsil kasutamise osas, kivimurrus või asfalditootmises, mis aitab saavutada WIRTGEN GROUPi seadmete täielikku potentsiaali, vältida kasutusvigasid ning lõpuks saavutada optimaalseid töötulemusi.

Kvalifitseeritud WIRTGEN GROUPi tehnikud ja ehitusspetsialistid annavad professionaalset nõu enne planeeritud kasutamist ning töö tegemise ajal – kas ehitusplatsil või ümbertöötlusjaamas. Nii toetame oma kliente, et nad saaksid saavutada veelgi paremaid tulemusi. Olgu tegemist külmtaastamisega, InLine-sillutusega, ostsillatsiooniga, taastatava materjali ettevalmistamisega või asfalditootmisega – WIRTGEN GROUPi kasutusspetsialistid annavad professionaalset nõu meie innovaatiliste kogemuste kohta.

Lõigake kasu meie erialastest teadmistest lisaseadiste kohta. Meie seletame teile, kuidas neid kasutada, et te saaksite oma seadme kasutusala märkimisväärselt laiendada.

WIRTGEN GROUPi kasutusnõuandla – meie teadmised on teie eelis.

Teie eelised

 • TÄIUSLIK:
  paremad töötulemused tänu seadmete ideaalsele kasutamisele
 • PROFESSIONAALNE:
  nõuanded enne planeeritavat kasutamist ning töö ajal kohapeal
 • VALMIS PANDUD:
  saate oma seadme lisavõimalusi tõhusalt kasutada
 • SPETSIALISEERITUD:
  kasutage spetsiifilisi tehnilisi lahendusi ja meetodeid
 • SUURE JÕUDLUSEGA:
  kasutage oma seadme jõudlust täies ulatuses

INFORMATSIOONISÜSTEEM WIDOS

Täielik dokumentatsioon ühes süsteemis

WIDOS on globaalne elektrooniline dokumentatsioon kõikidele WIRTGENi, VÖGELE, HAMMi ja KLEEMANNi mudelitele ühesainsas süsteemis. Tänu regulaarsetele värskendustele on WIDOS alati ajakohane. Digitaalne dokumentatsioon sisaldab täielikku varuosade kataloogi, kasutusjuhendeid, hüdraulika-, elektri- ja voolikuskeeme, seadmete andmeid, ohutuskäsiraamatut ja palju muud.

WIDOS Basicu prooviversiooni ilma regulaarsete värskendusteta saate tasuta koos tarnitava seadme mudeliga.

Saate ülevaatlikult ja hõlpsalt kogu teabe, mida vajate oma seadme igapäevatöös. Tuvastage vajalikud seadmeosad kiiresti ja kergesti ning tellige oma valitud asjad nupuvajutuse abil.

WIDOS – WIRTGEN GROUPi vajalik töövahend töökoja personalile, hooldustehnikutele, edasimüüjatele ja tehnilistele juhtidele.

Teie eelised

 • AJAKOHANE:
  alati kõige värskem versioon tänu regulaarsetele värskendustele
 • KASULIK:
  mitmed töö- ja hooldusteenused
 • TÄIELIK:
  üksikasjalikud hüdraulika-, elektri- ja voolikuskeemid
 • KOKKUVÕTLIK:
  kõik olulised andmed ja mõõtmed meie mudelite kohta
 • MUGAV:
  osade kiire tuvastamine ja lihtne ühe nupuvajutusega tellimine
ET EN