WIRTGEN EESTI on ettevõte rahvusvaheliselt tegutseva ehitusmasinate tootmise ettevõtete ühenduses WIRTGEN GROUP, kellele kuuluvad traditsioonilised kaubamärgid WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ja BENNINGHOVEN oma põhitehastega Saksamaal ning kohalike tootmisüksustega Brasiilias, Hiinas ja Indias.

WIRTGEN GROUPi 2019. aasta konsolideeritud käive oli rohkem kui 3 miljardit eurot ja ettevõte andis tööd umbes 8700 töötajale.

Me otsime

HOOLDUSTEHNIK

Tööülesanded

  • Tee-ehitusmasinate hooldus ja remont nii väliobjektidel kui töökojas
  • Iseseisev töötamine hooldus- ja remonttöödel

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Teadmised masinaehitusest, hüdraulikast, elektrist
  • B-kategooria juhiluba
  • Valmisolek töötada paindliku tööajaga
  • Hea tehniline taip
  • Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb

  • Vene ja saksa keele oskus suhtlustasandil
  • Praktiline kokkupuude ehitusmasinate hoolduse ja remondiga

Omalt poolt pakume

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Koolitusi teenindatava tehnika tundmiseks nii Eestis kui välismaal
  • Mitmekesist kogemust ja stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes

Tööle asumise aeg: kokkuleppelNõutud haridus: KutseharidusNõutud keeled: eesti, ingliseNõutud töökogemus: 2-5 aastatTööaeg: TäistööaegTööle asumise aeg: KokkuleppelAsukoht: Tartu

Daten und Fakten

Datum des Angebots 02.12.2019
Standort WIRTGEN EESTI, 74206 Harjumaa, Estonia
Bereich Customer Support
Unternehmen Wirtgen Group

Kui soovid kandideerida, siis saada oma CV allolevale e-posti aadressile:

Esitage oma CV

Kontaktbereich

WIRTGEN EESTI OÜ
Igor Herodes