A WIRTGEN BUDAPEST a WIRTGEN GROUP, egy a nemzetközi színtéren tevékenykedő építőipari, gépgyártó vállalatcsoport egyik tagvállalata. A csoport tagjai a nagy hagyományokkal rendelkező márkák mint a WIRTGEN, a VÖGELE, a HAMM, a KLEEMANN és a BENNINGHOVEN, amelyek gyárközpontjai Németországban vannak, de rendelkeznek helyi gyártóüzemekkel Brazíliában, Kínában és Indiában. A WIRTGEN GROUP 2019. évben egy konszolidált 3 milliárd eurót meghaladó forgalmat ért el és jelenleg 8700 dolgozót foglalkoztat.

A csapatunk megerősítésére keresünk

Kijáró szerelő munkatársat

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és szakirányú tapasztalat
  • Hidraulikus, elektromos ismeretek
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét és idejét illetően
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Feladatok:

  • A munkagépek javítása és időszakos szervizelése
  • Hibakeresés / hibaelhárítás

Daten und Fakten

Datum des Angebots 07.11.2019
Standort WIRTGEN BUDAPEST Kft., 2363 Felsöpakony, Hungary
Bereich Customer Support
Unternehmen Wirtgen Group

Jelentkezését kérjük küldje az alábbi e-mail címre Bobák Sándor sandor.bobak@wirtgen-group.com szervízvezető részére.

Nyújtsa be jelentkezését

Kontaktbereich

WIRTGEN BUDAPEST Kft.
Bobák Sándor